Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Covicu, ti si?

 

mislim da je smilair svojevremeno odagnao sumnje da se radi o sponzoru, a u stvari se radilo samo o firmi koja je garantovala nekoliko miliona eura iz čiste filantropije, što je danas više nego uobičajena pojava u poslovnom svetu...

Link to comment

mislim da je smilair svojevremeno odagnao sumnje da se radi o sponzoru, a u stvari se radilo samo o firmi koja je garantovala nekoliko miliona eura iz čiste filantropije, što je danas više nego uobičajena pojava u poslovnom svetu...

 

Naravno... zato im je i slogan firme "voli vas Voli!"

Link to comment

To je tacno, ovo je jedini nacin da zaobidjemo rat za sponzore, spaljivanje kartica i ostalo sto smo gledali ove godine. Jedan odavde u EL i zdravo cao.

ako se partizan plasira u evroligu, zvezda ce opet biti finansijski jaca dogodine. ne postoji ta "moze biti samo jedan" borba za novac i moc u nasoj kosarci van vujosevicevih uobrazilja.

Link to comment

ako se partizan plasira u evroligu, zvezda ce opet biti finansijski jaca dogodine. ne postoji ta "moze biti samo jedan" borba za novac i moc u nasoj kosarci van vujosevicevih uobrazilja.

 

Apsolutno, nije mi jasno da se toliko pametnih ljudi primilo na tu besmislenu pricu o tome da grad ima neke famozne pare da finansira jedan klub a nema dva. Grad niti ima niti treba da se razbacuje parama na profesionalne klubove ali nema maltene nikakve razlike u tome da li razbacuje na jedan ili dva kluba.

Link to comment

Ako se Partizan plasira u EL dobiće dosta vise novca od sezonskih i pojedinacnih ulaznica. Dok će Zvezda isto to imati u mnogo manjoj meri. Tako da ne znam otkud taj zaključak..

Link to comment

Znam da si bliže klubu, ali stvarno bih se iznenadio da u KKP postoji nešto što se zove strategija. U našem slučaju deluje da se to zove "spisak lepih želja". Bilo bi super da igramo EL jer će onda Vestermani i Dangubići dolaziti u KKP, ali nećemo uraditi ništa posebno da bi se taj cilj ostvario. Ako nas usere na pola sezone da dođu dva vrh igrača i da nam SNS uvali neki dinar - super, a ako ne - jebiga.

Edited by Lezilebovich
Link to comment

ovo iznad za dva vrh igraca je diskutabilno... sp je u proseku bio prilicno los celu polusezonu, znatno ispod ocekivanog od njega, posebno u odbrani po cemu je bio najprepoznatljiviji - juce je bukvalno delovao tromo na momente. nesto slicno se videlo u polufinalu kupa i prvoj tekmi protiv kkzc kada su ga blazic i kompanija pretrcavali kao matorca. stekao sam utisak da fizikalije nisu problem, tj. da moze, al' jednostavno ne deluje spreman.

macvanu, s druge strane, za sveukupni doprinos - naklon do poda  :Hail:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...