Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

cekaj, nisam gledao I poluvreme a koliko sam skontao po vasem pisaniju neko je iz publike odvalio Dragana po glavi i sad nikom nista??

ma kakvi, nista nije bilo, dragan uleteo za loptom u reklame, tip iz publike ustao, onda malo gilipterski zagrljaj tipican za fucose, dragan mu odgurnuo ruku i to je to. sveukupno, much ado about nothing.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

:isuse: I ovo je neka kazna ? Možda smo™ sakrivali Marinkovića od protivničkih skauta ?

 

po meni, još jedan genijalan potez vujoševića. zemun je dobijen, to je najvažnije...

Link to comment

Stvarno ne razumem. Vanja bi trebalo da je jedan od projekata™ i onda mu se uskrati igranje u ovakvoj tekmi, atmosferi, publici , značaju ...

Link to comment

cekaj, nisam gledao I poluvreme a koliko sam skontao po vasem pisaniju neko je iz publike odvalio Dragana po glavi i sad nikom nista??

ovo za publiku je objasnio kolega iznad - pokušaj džiberskog šatro bratskog zagrljaja, a tip zapravo radi prikrivenu "kragnu"

 

a glava mu je povređena u kontaktu sa igračima negde ispod koša dok je igra bila toku, dobio je nezgodan udarac od nekoga (nije sviran faul uprkos jakom kontaktu) od koga mu je glava krvavila (slivala mu se krv preko lica), zakrpili ga za desetak minuta i igru je nastavio

Link to comment

Jbte ja sam mislio da je Vanja povredjen i da zato ne igra. Decko ima minute cele sezone i kad nam je najvazniji mec on ubaci onog Milutinovica u 12 koji presedi na klupi. Nek se nosi strucnjak!

Link to comment

rastavili su nas kuk, rejnolds i planinic. otprilike na isti nacin kao i zimus u pioniru.

jos jedna stvar koja debelom mozda ide na dusu sto je kao sto je u to vreme uveo nespremne pavlovica i dragana, ovaj put isuvise poverenja dao akojonu koji nas je pokopao. pritom, ne samo onim divljanjem na kraju i "druze, evo ti cigla" napadima, vec pre svega katastrofalnom odbranom, pika prvenstveno, a sto su djetici eksploatisali u bukvalno svakom napadu kada je ovaj bio na terenu. akojon je barem 2x tako ostajao da "cuva" planinica na preuzimanju iz pika  :isuse: diskutovali smo ovde prosle nedelje, ne smem ni da pomislim kako ce ga tek zlostavljati mw/jovic i bobi/kogod.

 

btw, ne razumem cemu tolika prica oko vanje, ko da bio on bio ne znam koliko bitan faktor sinoc?!

Link to comment

Pa bio bi bar jos jedna napadacka opcija kad su Gagi i Sasa izasli zbog licnih a nas napad se sveo na 'druze, evo ti cigla'.

 

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

Link to comment

btw, ne razumem cemu tolika prica oko vanje, ko da bio on bio ne znam koliko bitan faktor sinoc?!

 

Pa valjda je normalno da ti u mega bitnoj tekmi igra svako ko može da doprinese, a nije baš drvo tipa Bezbradica?

 

Dozvoljavam mogućnost da Debelom tekma zapravo i nije bila bitna.

Edited by ljakse
Link to comment

btw, ne razumem cemu tolika prica oko vanje, ko da bio on bio ne znam koliko bitan faktor sinoc?!

 

imali bi jednu više opciju u napadu kada su SP i Gagi na klupi. Pokazao je da može da pogodi.

 

Čak i da ne doprinese pobedi, za njega lično bi značilo da je igrao tekmu sa ovolikim nabojem. Voleo bih da neko od insajdera da neko objašnjenje. Hteo sam da potražim na onom insajderskom forumu avangardi, ali je tamo nemoguće čitati onu temu od kombinacija teorija zavere i idolopokloništva

Link to comment

dal sam lud ako pomislim da vujosevic mozda i nije isao na pobedu sa 100% ?

u seriji sa zvezdom nema sta da izgubi (on, parizan ima itekako), sa druge strane moze eventualni prolaz predstaviti kao do sad nevidjenu pobedu davida nad golijatom, maletene holivudski scenario, tim koji je na pola sezone bio "na dnu" i borio se za sam plasman za zavrsnicu sad igra protiv najbeceg daleko bogatijeg protivnika i dobija ga pre svega na mudrost velikog stratega

 

nemam nikakav opipljiv dokaz za ovo, nisam gledao konferenciju sinoc, ne znam kako je reagovao, samo na glas (verovatno pogresno) razmisljam na osnovu pomalo cudnih odluka vujosevica sinoc

Link to comment

moze ovako: nije greska koja nas je kostala evrolige sledece godine?

jbg, mali pokazuje da moze da bude jako dobar igrac, ali da je sada neko ko je sinoc mogao bitno da utice na tok meca, zavrsnice - nije. uostalom, mec/sezonu smo izgubili znatno pre poslednja dva minuta sinoc.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...