Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Kurac od suđenja celu zadnju cetvrtinu

 

 

a i pre toga ali u vasu korist, poklonjena tri bacanja pavlovicu na dubiozan faul pre suta, milutinovljev kari waza karate zahvat na planinicu uz sudjen kontra faul itd itd. uzmite lupajte recke od pocetka za svaku gresku na obe strane pa javite sta ste sabrali.

 

inace neverovatno odvratna utakmica, ovu duletovu zonu ne mogu da gledam koliko je to u zoni totalne dekadencije, ko da je vaskrso gomeljski da vodi tim. ne patkometrisem ali uzasna kolicina interne tenzije u timu, SP koji igra i izgleda kao da je danima smrkao los koks. plej indijanac na kvadrat. zero flow u igri, sve coskasto i na silu.

 

buducnost ima bolje crnce nego sto ste pisali ovde.

 

bice grozno polufinale, posrace nam se u sezonu. DV nece otici porazen na parketu.

Edited by yolo
Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Postoji, prošla. Ili recimo ona u kojoj je igrao Makabi. Ne kapiram baš najbolje ove primjedbe.

Ako pročešljaš postove iz prošle sezone opet ćeš naći tvrdnje da je liga nikada slabija, postalo je malo dosadno to stalno omalovažavanje i lige i ekipa koje je igraju.
Link to comment

Plasman na kraju je još i dobar kako je izgledalo u prvom delu sezone. Kockali smo se na to da će nas furiozan završetak sezone dovesti bar do treće pozicije, nismo uspeli, season over. Ako ne možeš da dovedeš beka kao što je Florens ili Rejnolds, već ti do marta igru organizuju Tepić i Dalo, a zatim neki lik pokupljen sa Alibabe, nisi ni zaslužio EL.

Edited by Goranz
Link to comment

hajlajt utakmice je uvođenje daloa na minus 6 koji igra ceo napad i onda šutne trojku tako što bi ubio ceo prvi red tribina da nije bilo table

Link to comment

hajlajt utakmice je uvođenje daloa na minus 6 koji igra ceo napad i onda šutne trojku tako što bi ubio ceo prvi red tribina da nije bilo table

+1

 

umesto da je uveo nekog da proba da opali brzu šesticu

Link to comment

Лига јесте лошија из године у годину. Државе пропадају, све је мање пара, клубови све теже послују, ово је природан пут на доле Тако еј било са српском кошарком, решење се потражило у регионалној лиги која је пропадање успорила а сада се оно наставља ал на регионалном нивоу. Зато еј свака сезона лоштија од претходне.

Link to comment

+1

 

umesto da je uveo nekog da proba da opali brzu šesticu

 

bravoooo punchline

 

ja sam sad lud što objašnjvam da je bilo nekih 10ak sekundi do kraja i da je neko mogao da opali za 3,4 sekunde i da onda možda bude 3?

 

u čemu je tvoj problem tačno? 

Edited by theanswer
Link to comment

bravoooo punchline

 

ja sam sad lud što objašnjvam da je bilo nekih 10ak sekundi do kraja i da je neko mogao da opali za 3,4 sekunde i da onda možda bude 3?

 

u čemu je tvoj problem tačno?

u tome što lupetaš. potpuno nebitna situacija, mislim da je bilo i manje od deset, gotova tekma. mogao je i gašića da uvede, i to bi mu bila najmanja greška večeras

Link to comment

u tome što lupetaš. potpuno nebitna situacija, mislim da je bilo i manje od deset, gotova tekma. mogao je i gašića da uvede, i to bi mu bila najmanja greška večeras

 

pa napisao sam 2 posta u kome sam analizirao utakmicu iz mog ugla i onda je ovo došlo više kao ps. nisam stvarno mislio da je to najbitnija stvar koja se desila, ono bukvalno shvatanje i to. a na stranu to što je mogao neko da da trojku i da bude 3, i čudnije su se stvari dešavale. 

Link to comment

pa napisao sam 2 posta u kome sam analizirao utakmicu iz mog ugla i onda je ovo došlo više kao ps. nisam stvarno mislio da je to najbitnija stvar koja se desila, ono bukvalno shvatanje i to. a na stranu to što je mogao neko da da trojku i da bude 3, i čudnije su se stvari dešavale.

ovde je bilo jasno ko dan da ste izgubili i pre toga

Link to comment

buducnost ima bolje crnce nego sto ste pisali ovde.

 

Mislim da sam ja prozvao Rejnoldsa - u pitanju je sjajan igrač, ali gledajući Budućnost u poslednje vrijeme sam baš uočio neku dozu kurcobolje u njegovoj igri. Večeras je naravno pokidao, ali pogotovo je Kuk odigrao na nivou igara kad je bio faktor na evroligaškom nivou.

Link to comment

Jel muceni Macvan ok? Ako je njega zanesvestilo, mogu misliti koliko je jako odvalio.

 

 

Htedoh da pitam i kako je parket  :ph34r:  ali nema smisla, bas je raspalio glavom

 

Edited by pantelia
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...