Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Saletov pokusaj kucanja - ispala mu je lopta i on je to prokomentarisao vec pri napravljenom faulu. Ajbg, shit happens.... dobro je mislio. Kao sto kaze harper, da je to uslo, gotova utakmica

 

Da, komentarisao je odmah. Jbg, isao je na kosarkaski potez, zato i kazem da se nema sta zameriti, ali nekako mi se iznova vraca ta situacija

Gagijevo iskljucenje je bilo pocetak kraja... neverovatno da opet nije mogao da bude na terenu u tako vaznoj zavrsnici i opet smo je izgubili. Sashin izlazak je bio zadnji ekser

Edited by Giggsy
Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

To sam i ja pomislio čim je promašio, da bi uutakmica bil završene, i da će biti preokret...

 

Ipak, mislim da za faulove nisi u pravu... Nad playom i mačbanom je bilo pra baš ružnih udaranja, koja nisu svirana, a takođe i pri tom promašanom kucanju čini mi se da ja bio faul... Za ovo Šehovićevo se slažem, ali to nije bilo u poslednja 3 minuta...

 

Bilo je u pretposlednjoj akciji na utakmici ali vise nije ni bitno, Partizan je imao sve u svojim rukama i prosuo na neverovatan nacin. Promaseno kucanje Pavlovica, dva suluda napada Akojona, par izgubljenih lopti na urucenjima dok je igran flaster na Akojonu. Planinic se trudio koliko je mogao s promasenim bacanjima ali Partizan bukvalno nista nije odigrao u poslednjih 3 minuta.

Link to comment

Da, komentarisao je odmah. Jbg, isao je na kosarkaski potez, zato i kazem da se nema sta zameriti, ali nekako mi se iznova vraca ta situacija

Gagijevo iskljucenje je bilo pocetak kraja... neverovatno da opet nije mogao da bude na terenu u tako vaznoj zavrsnici i opet smo je izgubili. Sashin izlazak je bio zadnji ekser

 

I Gagijevo iskljucenje je glupa greska sudija, Savovic je uhvatio Draganovu ruku pod misku i onda krenuo u ono standardno bacakanje. 

Link to comment

Inace, statistika kaze da je Djumic za CELIH 8 minuta imao + - -21...... odlazak Gagica ima previse da vas kosta

Pa naravno! Ja sam kukala za Gagicem ko neka baba.
Link to comment

Inace, statistika kaze da je Djumic za CELIH 8 minuta imao + - -21...... odlazak Gagica ima previse da vas kosta

 

Mnogo smo tanki pod košem, pogotovo u odbrani reketa. To se u aba ligi ove godine ne vidi, jer je dosta slabija nego poslednjih godina, ali bilo je baš vidljivo dok smo igrali evrokup. Stvarno mislim da nije slučajno da Planinić svoje najbolje partije igra protiv Partizana. Imali bismo velikih problema i sa Cedevitom i njihovim centrima.

Link to comment

I Gagijevo iskljucenje je glupa greska sudija, Savovic je uhvatio Draganovu ruku pod misku i onda krenuo u ono standardno bacakanje. 

 

Po meni je to i odlucilo utakmicu vise neg ona trojka. Faul je bio premlak, van kriterijuma i uz to peti na igracu koji je igrao odlicno. I kao sto Giggsy kaze, peti Pavlovicu je bio definitvni kraj.... 

Link to comment

Našli bismo mi način da izgubimo utakmicu i na +9. Izlazak Pavlovića je definitivno bio kraj (mada će harper da tvrdi suprotno), posle toga su prešli na izolaciju Akojona i pustili da Tepić drži loptu. Kratka rotacija, previše balvana i igrača koji jednostavno ne mogu da urade ništa bitno u ovakvim mečevima.

ima malo i do toga sto je dozvoljena odbrana grcko-rimskim stilom na nasem pleju

Link to comment

suđenje je jadno jednostavno iz činjenice da je IMBECIL gledao snimak i da je opet dosudio pogrešno. to je to, ništa više, ovo ostalo je ta prednost domaćeg terena što se kaže

 

a što se utakmice tiče, analizu treba krenuti od kretenskog faula milutinova u njihovom reketu pa nadalje. mi pik ne možemo da odbranimo protiv planinića nikako, u prvom poluvremenu smo dobili sve iz reketa, uglavnom preko mučenog đumića. da je planinić bolje šutirao penale, debela bi svoje otpevala još pre kraja. 

 

dalje, zona. ja ne znam kako vujošević misli da igra 1-3-1 sa akojonom, to jednostavno ne može. a igrali smo bogami i varijaciju sa 2-3 koja se isto završavala pogubno. 

 

što se akojona tiče očekivao sam da je bolji finišer oko obruča bez obzira na svoje tragične fizikalije po tom pitanju, ali ovo što mu ljudi zameraju brze šuteve i to, to je potpuno kretenski, on je takav igrač, doneo ti je 3 trojke ni iz čega, odneo ti je 2 napada glupostima. kako je pogrešio on na kraju u dodavanju, tako je i mačvna posle. ne dao bog da je inače na presingu neko rekao, ej idi zabodi se u korner dok tepić prenese, sačekaj blok i primi na 45

 

previše smo gluposti napravili na ovoj utakmici da bi imali sreće na kraju...  

Link to comment

neverovatno da mi nismo dali poen na +7 za nas i 2:50 do kraja, a primili čak 13.

 

za poraz je najviše kriv dule. mislim da je vreme da ode, bolje i za njega i za partizan. muka mi je više od pavlovićevog soliranja, a dule mu to dozvoljava...ma daj bre.

Link to comment

U svakom slucaju, najveci krivac za sve ovo je Vujosevic, ne zbog ove utakmice nego zbog cele sezone, previse sranja je napravio, ono iskljucenje zbog kojeg je propustio Zadar i ove divljake u Beogradu, Krka u Pioniru, odlazak Gagica (za koji verujem da je on najzasluzniji, jer nema ko drugi), i ono sa Klobucarom sto je amaterizam epskih razmera. Previse debeli, previse.

Link to comment

U svakom slucaju, najveci krivac za sve ovo je Vujosevic, ne zbog ove utakmice nego zbog cele sezone, previse sranja je napravio, ono iskljucenje zbog kojeg je propustio Zadar i ove divljake u Beogradu, Krka u Pioniru, odlazak Gagica (za koji verujem da je on najzasluzniji, jer nema ko drugi), i ono sa Klobucarom sto je amaterizam epskih razmera. Previse debeli, previse.

 

i ovo isto. što je mnogo, mnogo je...

Link to comment

Jel postoji neka godina u kojoj aba liga nije slabija u odnosu na prethodne?

 

Postoji, prošla. Ili recimo ona u kojoj je igrao Makabi. Ne kapiram baš najbolje ove primjedbe.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...