Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

+1

 

Suđenje je od +7 za partizan bilo očekivano™ za Moraču...

 

NIjedan faul nad igračima partizana u bonusu nije sviran, a bilo ih je zilion...Nadam se da će Miro Bilan i društvo da im objasne u polufinalu... Ne gleda mi se u finalu šabanometrija, biće je dosta u BG polufinalu...

 

Nisu svirali ni na drugoj strani, na onom pokusaju kucaja Sehovica bio je faul k'o vrata.

 

Da Partizan nje vracao Pavlovica nakon one svadje sa Dooletom dobio bi ovu utakmicu. Strasan je igrac ali je neverovatan privatnik, pokusaj kucanja koji je promasio jer je hteo da se osveti publici za ona bedna skandiranja je bukvalno zaustavio Partizan. Da je ono mirno spustio u kos Partizan bi otisao na +9 i bilo bi gotovo.

Link to comment

sudija je gledao jebeni snimak i sve što se na tom snimku može videti, ja stvarno ne znam šta je njemu u glavi bilo i šta je on mislio da hoće da gleda

kao da ne gledas nba i ne znas kako to funkcionise.

Link to comment

tako sam i mislio. ali su morali vidjeti da je vukao mrezicu.

 

 

sudija je gledao jebeni snimak i sve što se na tom snimku može videti, ja stvarno ne znam šta je njemu u glavi bilo i šta je on mislio da hoće da gleda

 

Kao sto rekoh, slazem se i sudija je to i video.... ali isto tako, inicijalna odluka se ne moze ispraviti (moze u NBA, ne moze u FIBA)

Link to comment

CZT su nam stare mušterije, a Cedevita ne.

Oduvace nas Zvezda samo tako, ako jednu dobijemo da pevamo.

 

Ovaj sumrak mozga na +7 i loptom u posedu, kao prosle godine sa Cedevitom na +11.

Link to comment

kao da ne gledas nba i ne znas kako to funkcionise.

 

pa nemoj da mi porediš nba i aba ligu molim te. ja čisto sumnjam da uopšte oni imaju pravilnik. i najbolje da u pravilniku imaju da vide dal je neko dirao loptu pri šutu za 3 pa dal je 3 ili je 2 a da nemaju ovu opstrukciju. na stranu što bednici nisu videli odmah na terenu. tj videli su oni sve samo nemaju muda. al posle nek se ne žale kad dođu u beograd. pionir je jebena filharmonija za ono dole. sunce ti jebem, ovaj hvata milosavljevića za glavu u sred utakmice.

Link to comment

Inace, da je Sasha krenuo na polaganje umesto na kucanje u onoj situaciji verovatno bi bilo drugacije, ali ne vredi sad razmisljati o tome

 

 

Nisu svirali ni na drugoj strani, na onom pokusaju kucaja Sehovica bio je faul k'o vrata.

 

Da Partizan nje vracao Pavlovica nakon one svadje sa Dooletom dobio bi ovu utakmicu. Strasan je igrac ali je neverovatan privatnik, pokusaj kucanja koji je promasio jer je hteo da se osveti publici za ona bedna skandiranja je bukvalno zaustavio Partizan. Da je ono mirno spustio u kos Partizan bi otisao na +9 i bilo bi gotovo.

 

Saletov pokusaj kucanja - ispala mu je lopta i on je to prokomentarisao vec pri napravljenom faulu. Ajbg, shit happens.... dobro je mislio. Kao sto kaze harper, da je to uslo, gotova utakmica

Link to comment

Мени није јасно како дебели није реаговао на фластер Кука на ошу. То је одлична минијатура Јововића ал сам мислио да ће ДВ бар пробати да одреагује на то, кадоно ништа. Уручење у сваком нападу, и из тог уручења су се изродиле 2 или 3 контре за ове. Ћао здраво.

Link to comment

Nisu svirali ni na drugoj strani, na onom pokusaju kucaja Sehovica bio je faul k'o vrata.

 

Da Partizan nje vracao Pavlovica nakon one svadje sa Dooletom dobio bi ovu utakmicu. Strasan je igrac ali je neverovatan privatnik, pokusaj kucanja koji je promasio jer je hteo da se osveti publici za ona bedna skandiranja je bukvalno zaustavio Partizan. Da je ono mirno spustio u kos Partizan bi otisao na +9 i bilo bi gotovo.

To sam i ja pomislio čim je promašio, da bi uutakmica bil završene, i da će biti preokret...

 

Ipak, mislim da za faulove nisi u pravu... Nad playom i mačbanom je bilo pra baš ružnih udaranja, koja nisu svirana, a takođe i pri tom promašanom kucanju čini mi se da ja bio faul... Za ovo Šehovićevo se slažem, ali to nije bilo u poslednja 3 minuta...

Link to comment

jeste sudjenje bilo skandal....al skandal su i nasa resenja u poslednjih par minuta. prvo sam ocekivao, drugo nisam i to me najvise iznerviralo.

 

igramo finale sa Cedevitom....da im vratimo za onaj user.

Link to comment

Мени није јасно како дебели није реаговао на фластер Кука на ошу. То је одлична минијатура Јововића ал сам мислио да ће ДВ бар пробати да одреагује на то, кадоно ништа. Уручење у сваком нападу, и из тог уручења су се изродиле 2 или 3 контре за ове. Ћао здраво.

 

Stavise, sto je Kuk igrao argesivniju odbranu to su pajaci jos vise pokusavali da njemu doture loptu..... kao da nema ko da resi

Link to comment

Našli bismo mi način da izgubimo utakmicu i na +9. Izlazak Pavlovića je definitivno bio kraj (mada će harper da tvrdi suprotno), posle toga su prešli na izolaciju Akojona i pustili da Tepić drži loptu. Kratka rotacija, previše balvana i igrača koji jednostavno ne mogu da urade ništa bitno u ovakvim mečevima.

Link to comment

Мени није јасно како дебели није реаговао на фластер Кука на ошу. То је одлична минијатура Јововића ал сам мислио да ће ДВ бар пробати да одреагује на то, кадоно ништа. Уручење у сваком нападу, и из тог уручења су се изродиле 2 или 3 контре за ове. Ћао здраво.

 

Potpuno nadrealno, pogotovo kad imas Tepica u igri da prevede loptu, oteras crnju u ugao terena, nek se otvori uz neki blok Macvana i dobija loptu. To se uci u skolama kosarke sa 11 godina.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...