Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Preslikana zavrsnica kao ona protiv Cedevite. Cak i ludacka trojka na kraju...

Mozda bi bilo pravo vreme da se setimo poraza protiv njih u prvom delu, onog protiv Zadra... ali neka, posle Zvezde cemo

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobijamo ovo 72-65. 

 

Mačvan i Dragan pokazuju kakvi su majstori; kod Budućnosti Subotić najbolji.  

 

MMW. 

 

 

 

 

dobijamo u polufinalu, mmw. 

Neka ti bude kao prvi mmw i sve ok...:)

Link to comment

nisu imali muda da poniste. ovo nije bio kos.

+1

 

Suđenje je od +7 za partizan bilo očekivano™ za Moraču...

 

NIjedan faul nad igračima partizana u bonusu nije sviran, a bilo ih je zilion...Nadam se da će Miro Bilan i društvo da im objasne u polufinalu... Ne gleda mi se u finalu šabanometrija, biće je dosta u BG polufinalu...

Link to comment

Nadam se da će Miro Bilan i društvo da im objasne u polufinalu

 

+1000

 

Najogavnija publika u univerzumu, prema kojoj su guslari i papkari akademici.

Link to comment

Samo da se razjasnimo za onaj instant replay: Sudija je gledao da li je Planinic dirao loptu ili ne. U tom slucaju ne bi bila tri nego dva poena. Inicijalna odluka (ne dosudjivanje za vucenje mrezice) se ne moze ispraviti.

 

A da je vukao mrezicu, jeste. Da je to bio prekrsaj pravila, jeste.

 

edit: Uopste me ne bi iznanadila cinjenica da je DV mozda i hteo da izgubi utakmicu. Ne zelim da ulazim u neke teorije zavere, ali mislim da Partizanu vise odgovara Zvezda iz milion razloga. A i lepa sansa da se obracunaju, 1-na-1 pa da vidimo ko je bolji. U svakom slucaju polufinalna serija ce umnogome da odluci ko ce sledece godine imate veci budzet. A jbg, sve se vrti oko para

Edited by bracad
Link to comment

Biće sve u redu. Bolje CZT nego Cedevita u ZG.

da, na tom vrucem terenu u zagrebu. a partizan bi inace imao prednost domaceg terena.

 

ja sam zelio da cedevita izgubi i bude cetvrta, cisto da bude manje sabanisanja u nasoj seriji.

Link to comment

Samo da se razjasnimo za onaj instant replay: Sudija je gledao da li je Planinic dirao loptu ili ne. U tom slucaju ne bi bila tri nego dva poena. Inicijalna odluka (ne dosudjivanje za vucenje mrezice) se ne moze ispraviti.

 

A da je vukao mrezicu, jeste. Da je to bio prekrsaj pravila, jeste.

tako sam i mislio. ali su morali vidjeti da je vukao mrezicu.

Link to comment

Samo da se razjasnimo za onaj instant replay: Sudija je gledao da li je Planinic dirao loptu ili ne. U tom slucaju ne bi bila tri nego dva poena. Inicijalna odluka (ne dosudjivanje za vucenje mrezice) se ne moze ispraviti.

 

A da je vukao mrezicu, jeste. Da je to bio prekrsaj pravila, jeste.

 

sudija je gledao jebeni snimak i sve što se na tom snimku može videti, ja stvarno ne znam šta je njemu u glavi bilo i šta je on mislio da hoće da gleda

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...