Jump to content

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa do sada si gledao Milutinov-Gagic-Musli na petici, kako je ovo gore? :D

Pa bas zato sto sam gledao cele sezone Nikolicin "napredak" i Gagiceve majstorije (zaboraviti finale protiv KKCZ), sada me hvata panika kada vidim ta imena na papiru kao glavna (jedina) resenja na najvaznijim mestima u timu...

Link to comment

Nahrealnije je da partizan dovede relativno jeftine koledz crnce na 1 i 4. Jos neki muric i to je to.

cenim da se na 4 trazi neki prospekt koji moze posle 2 godine da se zavalja

Link to comment

Nahrealnije je da partizan dovede relativno jeftine koledz crnce na 1 i 4. Jos neki muric i to je to.

Mislis one sto nisu prosli na draftu i na one katovane posle kampova ? Da, to je realnost  po meni sto se tice amerikanaca  ... a ako dodje i Muric + neko od ovih sto treniraju sa nama, da se lupamo u dupe od srece ...

 

p.s. Plejmeker mi je najvaznija tacka i od izbora istog mnogo ce zavisiti sezona (borba za el.)

Edited by Geograf
Link to comment

Pa, ne možeš sa Tepićem očekivati da ćeš nešto uraditi na mestu pleja, pogotovo sad kada nema Bogdana da nešto iskreira i napravi višak... On može da bude "pomoćni" plej, nikako prvi.

Link to comment

Tepiću su razumevanje igre i podređenost timu najveće prednosti, a najveća mana mu je realizacija. Meni je on bolji kao plej nego kao dvojka mada ima telo za dvojku, jer dečko jednostavno ne može da ubode. Prevede loptu, prepozna situaciju, posloži saigrače ako treba i otvori dobar prvi pas, možda neki pik i to je to što se njega tiče, na žalost.

Link to comment

ma nema telo što kaže neko, stalno je pogrbljen, ali jbt sećam se onih sjajnih sezona kad nismo uspevali po 10 napda zaredom da ljudski prenesemo loptu preko pola, pa je morao on. ne sećam se ko su tad bili regulare plejevi, neki materići i tako to. to su one prve njegove sezone u KKP kad smo pričali kako sam na svojim plećima nejakim nosi partizan. sa koliko godina 21, 22?

Link to comment

Moco, pn nije mogao da prenese po pet napada loptu na pocetku :D posle je igrao odlicno.

 

Ko ne voli tepica taj je peder.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...