Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

da je u pitanju, neka zamisljena serija na 5 dobijenih, smatrao bih da buducnost moze daleko vise od te jedne pobede (sto bi bilo tih nekih 20% ili manje u zavisnosti od ukupnog broja utakmica)

 

 

Vidis po meni je skroz drugacije. Na jednu tekmu moze svako da dobije, na neku ludost ( cibona, pa i cedevita u PO Abe prosle sezone - ne postoji teorija da Saric i Amer onako izdivljaju u seriji ), dok bi  u nekoj duzoj seriji kvalitet i iskustvo doslo do izrazaja.

KKP je definitivno i apsolutni favorit, cak i pre dolaska pleja. Macvan i SP su bezobrazno kvalitetniji od cele ekipe Buducnosti, da klubovi zamene rostere pricalo bi se kako Dalo samo treba da prebaci loptu preko pola i jedan od njih dvojice ce poentirati :lolol:. Jedinu sansu Buducnost ima u nekoj ludackoj nalozenosti ekipe i tribina, da na blizkrig udju u osetniju prednost pa da proradi nervoza kod vas.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Moj osecaj, ne vidim da je Partizan favorit u ovoj utakmici, a ovi nisu naprasno postali toliki dunsteri da ne mogu da izvuku jednu dobru utakmicu u sopstvenoj hali.

 

A to za megu je bila zajebancija.

Link to comment

jel definitivan raspled da onaj ko izgubi igra play off sa zvezdom? iskreno ne znam sto bi cigani navijali za buducnost veceras. mislim ne znam zasto bi navijali za bilo koga ali to je visi nivo price.

Link to comment

nisam uveren nista, kao sto je timmi rekao - ovo je fifti fifti utakmica, ako postoji takva. samo mi partizan nije ni blizu tako pouzdan kao ranije, makar i bio u sjajnoj formi, da bih bio ubedjen da dobija ovakve utakmice.

 

licno bih vise voleo buducnost u polufinalu

Link to comment

jel definitivan raspled da onaj ko izgubi igra play off sa zvezdom? iskreno ne znam sto bi cigani navijali za buducnost veceras. mislim ne znam zasto bi navijali za bilo koga ali to je visi nivo price.

 

Ako Cedevita dobije danas onda porazeni ovde igra sa Zvezdom 1/2. Ako Cedevita izgubi Zvezda ide na njih, a ova odlucuje samo o prednosti domaceg terena izmedju Partizana i Buducnosti.

Link to comment

Ako Cedevita dobije danas onda porazeni ovde igra sa Zvezdom 1/2. Ako Cedevita izgubi Zvezda ide na njih, a ova odlucuje samo o prednosti domaceg terena izmedju Partizana i Buducnosti.

 

hvala, sve jasno.

Link to comment

Ima više razloga zbog kojih bi novce stavio na Partizan. U redovima Budućnosti nekoliko igrača već duže vrijeme ne igra ništa - Rejnolds nije ni nalik onome igraču iz prvog dijela sezone, Planinić je možda i najbolju partiju odigrao u Pioniru, Dašić je potpuno ispao iz rotacije.

Pavlović je, bez obzira na ove poslednje događaje, značajno napredovao u odnosu na stanje u kom je bio u decembru. Nevezano za to, za razliku od prvog susreta, ovaj put na klupi imamo trenera koji se neće libiti da skloni sa parketa ukoliko krene da divlja, kao što se desilo u prvoj utakmici.

Konačno, nije samo u pitanju serija od dvanaest pobjeda, već su te utakmice manje-više uglavnom dobijane rutinski.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...