Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

na osnovu cega to?

buducnost je od prve utakmice sa partizanom izgubila sve meceve sa jacim protivnicima u ligi:

zvezda, cedevita, olimpija, metalac, pa cak i mega

i 1-5 u evrokupu

partizan sve dobio + doveo pleja (posle vecine tih pobeda)

 

ostaje jedino domaci teren, ali nije ovo bas ona srpsko crnogorska sprdnja od lige i vreme kad je milo vedrio i oblacio. meni deluje da su sanse buducnosti 10-20% u najboljem slucaju, ako vec mora u brojevima da se izrazava

Edited by pbg12345
Link to comment

Umeju da stisnu, nas su umalo dobili. 

 

Od te utakmice sa vama imaju 3:3 i par epskih raspada. Ako mi odigramo kako smo igrali zadnjih mesec dana + plej, nemamo sta da brinemo.

Link to comment

trk u kladionicu i uzmi novce. Na partizan je kvota 2.

pricali smo nekoliko puta na forumu kako kladionice odredju kvote

a i nije da se radi o vijetnamskoj ligi nego dva kluba koje svi imamo prilicno cesto da gledamo, pa ne vidim sto uopste uzimati kladionicarske kvote kao bitan podatak u ovoj prici

 

i ne znam sta ti znaci to "trk u kladionicu", nije bas da se na svaki post mora odgovoriti, ako vec nema sta smisleno da se napise

Link to comment

covjece, jel ti znas koliko jedan tim treba da bude losiji od drugog da bi na svom terenu imao 10% sanse? to su sanse da zvezda dobije real u madridu, mnogo vece su sanse da bilo koji tim aba lige (aj, izuzev levskog) dobije zvezdu na svom terenu, a ne buducnost partizan.

Link to comment

dobro, verovatno sma preterao sa tih 10%

sustina je da ovo nije "obicna" utakmica, nego vrlo bitna koja moze odluciti celu sezonu za ova dva tima

uzevsi u obzir kako igraju poslednjih dva,tri meseca, ko kome sedi na klupi i sta je partizan poslednje decenije u regionalnoj kosarci, smatram da buducnost ima zaista male sanse

da je u pitanju, neka zamisljena serija na 5 dobijenih, smatrao bih da buducnost moze daleko vise od te jedne pobede (sto bi bilo tih nekih 20% ili manje u zavisnosti od ukupnog broja utakmica)

ali, posto je jedna utakmica, ostajem pri ovom gore

 

 

jebiga, uvek se mora uzeti u obzir da je to sport, da se iznenadjenja desavaju, imamo primere proslogodisnjih polufinala, ali jednostavno deluje mi da momenat nije takav

sve sto buducnost ima je prednost domaceg terena i ta prednost je po meni predimenzionirana, pre svega jer se posmatra kroz neko proslo vreme kad su vazila neka druga pravila

Edited by pbg12345
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...