Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

finansijski ne kaznjava :pera:

 

 

zanimliivo kako su to interni problemi, a onda se izmedju redova posere po igracu na konferenciji za stampu. Novinari su picke.

Link to comment

+1

 

Sada jos jednom citam sta je Bogun napisao:

 

 

Vujošević je u poslednje vreme zaista bio nezadovoljan Pavlovićevim odnosom prema treningu i njegovim ponašanjem, što mu je direktno stavio do znanja tokom ove nedelje, a košarkašu se nije dopao način na koji je to sve bilo izrečeno.

cini mi se da je tu srz problema, debeli sa svojim gomeljskijanskom pristupom vs. sp, koji se ocigledno sjajno uklopio u the american way filozofiju. ovo je strukturni problem izmedju njih dvojice koji je nazalost kulminirao u jako losem momentu.

Link to comment

Nego, izgleda da plavuse tviteruse vise nece imati ekskluzivan pristup treninzima i revijalnim utakmicama Partizana, naljutio se Doolence na nj jer pustaju informacije.

Edited by Nikodije
Link to comment

pffffff.. koji mekusci

ja znam neke ljude koji u 5 ujutru ustaju da idu na posao! :fantom:

edit: i to za manju platu!

Edited by Have_Fun
Link to comment

Aleksandar Pavlović nije napustio klub, kao što su pojedini mediji predstavili. Bio je udaljen sa treninga ne zbog lošeg rada i odnosa, već zbog nesporazuma u komunikaciji. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...