Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ne seri Milerame ovo je klasicno izdrkavanje. Ako je trening u 6 igrac mora da dodje 45min ranije zbog bandaza i svega, do hale nek mu treba 15min i jos pola sata pre toga da ustane i da se spremi sto znaci da mora da ustane u 4:30. Jebeni bolid i psihopata a poserem se svima onima koji to podrzavaju(nema takvih ovde ali ima u Rl).

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sto jes jes, organizam je u ranim jutarnjim casovima najspremniji za napor. Samo objasni to bivsem NBA igracu.

Edited by Nikodije
Link to comment

I pretpostavljam da u avionu trcis i skaces ko blesav.

ne, ali bunovan moram da slusam dete koje vristi 3 sedista iza mene pored majke koja ga uopste ne stisava nego ceka da samo od sebe prestane. i prethodno slusam nekakvu kenjazu taksiste. sto je jos gore.
Link to comment

ne, ali bunovan moram da slusam dete koje vristi 3 sedista iza mene pored majke koja ga uopste ne stisava nego ceka da samo od sebe prestane. i prethodno slusam nekakvu kenjazu taksiste. sto je jos gore.

...sto je po naporu skoro pa isto kao visecasovni trening profesionalnog sportiste

Link to comment

Posebno pizdim na sebe sto sam od sinoc citao forume i portale koje nikad ne citam, pa sam naleteo na sve i svasta... Ko sve jebeno zivi u ovoj zemlji i ko navija za Partizan. Hvala PPPu sto postoji i sto bar ovde imamo koliko toliko normalno pisanje i normalne ljude.

Link to comment

...sto je po naporu skoro pa isto kao visecasovni trening profesionalnog sportiste

ovaj, kada sam poslednji put proveravao, profesionalnim sportistima je, izmedju ostalog, posao bio da treniraju. jadni.

Link to comment

Meni se srce cepa kad pomislim da Miralem vece uoci puta u zavicaj ne moze da popije uobicajenih 17 piva, nego mora da se zaustavi na 11 :(

Link to comment

Vujošević je zadržao manire iz vremena kad je imao kontrolu nad situacijom.  zaboravio da mu glavni igrači igraju na dobrovoljnoj bazi i na otvorene ugovore. Šta ako odbiju da im se jebe mater treniraju u 6, raskinuće ugovor sa Pavlovićem zbog neispunjavanja radnih obaveza? kako da ne

Edited by levi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...