Jump to content

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nije naknadna pamet. Sećam se da su se pojedini grobari proleća 2012. intenzivno sablažnjavali činjenicom da Bogdan sedi doTegeltije, dok mučeni Pera ispušta dušu igrajući 20+ minuta. To nema direktne veze sa pomenutim Klobučarem koji proleća 2012. nije ni bio u klubu, ali govori kakav je VJ zapravo bio stručnjak.

 

Sam si sebi odgovorio. Između septembra 2010. i proleća 2012. ima skoro dve godine...

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sam si sebi odgovorio. Između septembra 2010. i proleća 2012. ima skoro dve godine...

 

Dobro, kad sam prvi put pomenuo Bogdana u kontekstu glupog dovođenja Klobučara, mislio sam da je Klobučar došao 2011., a ne 2010.

Link to comment

Ta sezona, kada je došao Klobučar, je bila veliko razočarenje. Ok, nije se mogao ponoviti Pariz, niko to nije očekivao, ali ono je bilo strašno.

 

Klub je bio u raspadu što se tiče startnog plejmejkera zbog suludih odluka trenera početnika kao i rukovodstva koje se nije snašlo u okolnostima kada je otišao dugogodišnji trener. Prvo je doveden jebeni Bojan Popović koji nije odigrao ni minut jer se pokazalo da je nesposoban da bude startni plej. Onda je došao Lafajet koji je bio druga opcija (iza Džerelsa), što je ispravljeno kada je Džerels bio slobodan za potpisivanje. U tim okolnostima nam je igra bila dezorganizovana, Klobučar je prinudno imao previše plejmejkerskih zadataka u timu i to je deo razloga zbog čega je igrao loše. Drugi je to što je jednostavno precenjen igrač, ali spreman sam da mu dam malo kredita imajući u vidu da mu tim nije namenio adekvatnu ulogu.

Edited by pacey defender
Link to comment

Brojka koja se pominje je „naduvana”, Klobučaru ne dugujemo ni pola od te sume. Pokušavamo da uspostavimo telefonski kontakt, ali se trenutno ne javlja-kaže Mllađan Šilobad poslovni direktor crno-belih.

Link to comment

Brojka koja se pominje je „naduvana”, Klobučaru ne dugujemo ni pola od te sume. Pokušavamo da uspostavimo telefonski kontakt, ali se trenutno ne javlja-kaže Mllađan Šilobad poslovni direktor crno-belih.

 

:lolol:  :lolol:

Link to comment

hahahahaha....ovo sliči situaciji kad se, pre x godina, fax aparat isprečio između fk komšinice i nekog igrača.

 

kojote, šta će nam pojačanja? el ne igramo a za vas nam ne trebaju :P

Link to comment

Brojka koja se pominje je „naduvana”, Klobučaru ne dugujemo ni pola od te sume. Pokušavamo da uspostavimo telefonski kontakt, ali se trenutno ne javlja-kaže Mllađan Šilobad poslovni direktor crno-belih.

Ako je neko slucajno sumnjao - Mladjan Silobad je totalni debil!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...