Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

molio bih da se jos jedan + doda za grobarstinu iz Backe! kakve su to prevate i namesteni biracki spiskovi...

 

btw, kolko sam ja upucen, jos nisam upozno nikog iz Hrvatske da je navijao za nas... to je ili Hajduk ili Zvezda. BiH isto vecinski Zvezda. Crna Gora i bratko Mandingo su naski. i u Vojvodini imamo prednost. ne veliku doduse. u centralnoj Srbiji je jedno 60-30 za Zvezdu

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

btw, kolko sam ja upucen, jos nisam upozno nikog iz Hrvatske da je navijao za nas... to je ili Hajduk ili Zvezda. BiH isto vecinski Zvezda. Crna Gora i bratko Mandingo su naski. i u Vojvodini imamo prednost. ne veliku doduse. u centralnoj Srbiji je jedno 60-30 za Zvezdu

 

262584_mirko-marjanovic_f.jpg?ver=134332

Link to comment

n2c.jpg

 

:)

 

Имам ја другара избеглицу из западне Славоније, цела фамилија Партизановци. Дакле има, само ретко, поготово у Херцеговини.

Edited by EmptyClip
Link to comment

sto se hrvatske tice, to zavisi od godista. generacija mog caleta (''50e) je mahom navijala za prtzn. do osamdesedih smo vec svi navijali za zvijezdu. :)))

Edited by nenad
Link to comment

Izgubili od Megice. Kako je Miloje divan, svaki korak im obučava. Dule najviše vikao na Nikilicu i Muriča. Toša tu sedi pored s kafom i pljugom.

Link to comment

Izgubili od Megice. Kako je Miloje divan, svaki korak im obučava. Dule najviše vikao na Nikilicu i Muriča. Toša tu sedi pored s kafom i pljugom.

 

znaci oni su taslacili sandricu

Link to comment

Inače, Jokara nam dao tri trojke. Zagorac pokidao.

 

Kod nas Murič imao jedan strava windmill, Draganče i Maki bili odlični i u odbrani i u napadu. Nikica pomalo ko mrtav konj u odbrani, ali pokazao sjajna kucanja.

Link to comment

Inače, Jokara nam dao tri trojke. Zagorac pokidao.

 

Kod nas Murič imao jedan strava windmill, Draganče i Maki bili odlični i u odbrani i u napadu. Nikica pomalo ko mrtav konj u odbrani, ali pokazao sjajna kucanja.

 

Kakav je bio Akojon?  Pročitao sam samo 23p i 5 trojki.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...