Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Zar? Prvi put cujem. Odracu ga od zajebancije kad ga sledeci put budem video. :lolol:

 

Imam negde fotografisano, samo da nadjem... mada verujem da ga iskreno zabole za sport.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Imam negde fotografisano, samo da nadjem... mada verujem da ga iskreno zabole za sport.

 

Daj nadji ako mozes, molim te. Necu pokazati nikome osim njemu, verujem da je to skroz zaboravio.

Link to comment

Mrzi me da trazim na spisku, odakle sam ja?

Tad sam bila ljuta na tebe i nisam htela da te uključim. Ina seljački perspic tema. Tu smo se prebrojavali. Bilo je dobrovoljno.
Link to comment

meni je uvek bilo cudno zasto su prominentni forumashi iz hn - mc, debeli shef, cak i morgana zvezdasi. verovatno je inicijalno bila neka "zvezda mi je sve" akcija, pa su posle zavoleli forum(e).

 

usput, ova 2 djetica navijaju za jadran u vaterpolu. :D

Svi smo mi pomalo Zvezdasi. 

Nisam siguran da vjerujem bas tim svim procjenama o broju navijaca tbh. Al ako su tacne, bas bi volio da znam zasto. Ne zajebavam se, bas mi je zanimljivo otkud [ako je stvarno tako] u CG vise ljudi navija za Partizan, a u BiH za Zvezdu?

 

Inace, ja za Zvezdu i u vaterpolu. Mislim, drag mi je i Jadran, al znaju se prioriteti :)

Link to comment

 

Nisam siguran da vjerujem bas tim svim procjenama o broju navijaca tbh. Al ako su tacne, bas bi volio da znam zasto. Ne zajebavam se, bas mi je zanimljivo otkud [ako je stvarno tako] u CG vise ljudi navija za Partizan, a u BiH za Zvezdu?

 

 

 

Moj je utisak da je u CG ta podela delimično išla po liniji Crnogorci/partizani za Partizan a Srbi/četnici za Crvenu zvezdu. Uzorak je dosta brojan mada se odnosi samo na sever Crne Gore.

 

Partizan - Ratko Vujović Čoče, Svetozar Vukmanović Tempo, Bogdan Vujošević...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...