Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Imao sam drugara u Pristini koji je navijao za... Velez. Nikakve veze nije imao ni sa Mostarom ni sa Hercegovinom, sumnjam da je ikada uopste bio u tim krajevima, porodica mu ne dolazi iz tih krajeva ali eto, navijao je za Velez.

 

Uzgred, u vezi sa spoilerom, Barry White je sa Kosova, ne iz Zapadne Srbije.

Link to comment

Ja se vrlo dobro secam kada mi je neko napisao: Barry White je iz Valjeva.

Nije se sam prijavio.

 

Onda smo gledali u tu recenicu i Zivana je shvatila da bi to bio dobar grafit. :D

Link to comment

Ja se vrlo dobro secam kada mi je neko napisao: Barry White je iz Valjeva.

Nije se sam prijavio.

 

Onda smo gledali u tu recenicu i Zivana je shvatila da bi to bio dobar grafit. :D

 

Moguce da je tamo prvobitno izbegao kao sto sam ja zbrisao u Beograd, decko je sa Kosova. Cak smo u nekim dalekim porodicnim vezama.

 

No, ako nesto nije za ovaj topik to je onda ova prica, :lolol:

Link to comment

Decidno se izjasnio tako? Pošto je to jedan od otprilike 5 delova, odakle je otprilike najmanje povučeno.

Edited by ljakse
Link to comment

Bilo bi verovatno vise grobara medju Albancima da je, recimo, Vokri koji je bio Bog Fudbala na Kosovu igrao u Partizanu nekih desetak godina ranije ali to je bilo u vreme kad su se Albanci polako zatvarali prema Srbiji i nije bilo cool imati simpatije za bilo sta sto je iz Srbije. Ono sto mogu da tvrdim sa sigurnoscu je da nikada nisam upoznao Albanca koji je navijao za Zvezdu. Koliko god danas bile smesne te price Zvezda je osamdesetih bila vidjena kao safe bet navijanja za Srbe koji su ziveli van UZAS-a, sto je, naravno, bio prst u oku pripadnicima drugih nacija koji su delili prostor sa tim Srbima.

 

Crna Gora je vazda bila grobarska. Kud ce ratnicka nacija nego da navija za vojni klub? :lolol:

 

Azem Vlasi je negde '85, '86 u Sportskim novostima izjavio da navija za Crvenu zvezdu ali da mu je i Hajduk simpatičan

Link to comment

Azem Vlasi je negde '85, '86 u Sportskim novostima izjavio da navija za Crvenu zvezdu ali da mu je i Hajduk simpatičan

 

Zar? Prvi put cujem. Odracu ga od zajebancije kad ga sledeci put budem video. :lolol:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...