Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zato sto nema potrebe da se preko gostujuceg kluba distribuiraju karte. 

 

Ko zeli da kupi kartu, to moze direktno da ucini.

 

Nista novo. 

Link to comment

Ja sam mislila da su to neka ligaška pravila. Recimo, kad je grad gde hoćeš da ideš daleko, a karte se puštaju danima unapred, ti ne možeš da ih kupiš, pa onda ovako klubovi moraju da djoraju tix da bi bilo pravedno.

Link to comment

Zato sto nema potrebe da se preko gostujuceg kluba distribuiraju karte. 

 

Ko zeli da kupi kartu, to moze direktno da ucini.

 

Nista novo. 

 

Plus u ABA ligi nema organizovanih gostovanja, mislim da je to princip od osnivanja lige.

Link to comment

Zašto?!

Nemam pojma. Princip od početka lige jeste da nema gostujućih navijača ali se to nigde skoro ne poštuje. Prvi put od početka je međutim ta njihova navijačka grupa najavila dolazak pa im mi zabranili jer smo verovatno hteli potpunu prednost domaćeg terena

Link to comment

Nije bas tako pocelo, niti ovo ima veze sa deljenjem karata direktno Partizanu, nego da se za svaki slucaj smanji broj nasih odozdo. Uvek je naravno bilo vise Grobara nego njihovih, pa su odjednom, sasvim slucajno, poceli da dele karte svojima, Bokan je dovodio svoje zaposlene i slicno ne bi li nekako napunili dvoranu, a karata u prodaji nema. Kad bi ih pustili u prodaju, zna se sta bi bilo

Ali naci ce nasi nacin kao i uvek da dodju do karata i pomognu momcima

Edited by Giggsy
Link to comment

Naći će se način, mada kako čujem nikad teže, kažu neverovatna kampanja, samo što se cv ne predaje kada se traži karta. 

Verujem da će im i u dobroj meri uspeti, neće 80% hale navijati za nas, nego samo 30ak %..

Link to comment

U Podgorici svi sa kojima sa pričao o tome, ali to nije nešto veliki broj, navijaju za Partizan.

U Hrvatskoj, cela rodbina navija isključivo za Zvezdu (Osijek/Vukovar i taj kraj), mislim da je tamo Partizan na nivou statističke greške

Link to comment

Mislim da su sve bivse republike mahom grobarske. Matica je problem.

Vecinski grobarske koliko ja znam su Makedonija i Cg. I autonomna pokrajina Kosovo i Metohija  :s_a: . U Bosni je vise cigana mada i mi imamo jaka uporista u vecim gradovima. Hrvatska cijela crveno bijela. 

Edited by ZokiAsov
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...