Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nije. Jeste dosta napredovao, ali nije zver.

jenkins je mozda i najbolji zvezdin defanzivac spolja ove sezone. to je zver po standardima ove lige, po nekim drugim mozda i nije.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

+1, low post sam naveo kao problem koji je uocljiv iz aviona.

 

i ovo ima smisla, obzirom da pomenuta dvojica nisu neke odbrambene zveri, pa ovi manje kreativni nam mogu nesto i da urade u napadu protiv njih. meni se cini da je dv racuna na akojona kao nekoga ko moze da izmisli poneki poen kad ostali zaribaju, no opet, videcemo kako ce se snaci protiv lazica npr (o kako bi voleo da ga izvoza kao magarca samo :naughty:).

i ja, al tesko, nije to lazarin stil, lazara ce mu pre ubaciti dve, tri torjke kad ovaj zakasni il preko njega jednostavno

opak mu je sut, od kad je radio sa cicom  :fantom:

dzenkins, nije defanzvna zver, samo u smislu da ume da odigra i u napadu, pa ne spada u grupu tih jednodizemeonalnih igraca kojima mahom novinari pripusuju te etikete

 

 

kao npr lazic, za kog se iznad zajebavam, ako je nekom promaklo

Edited by pbg12345
Link to comment

meni lazic izgleda bolje od njega u odbrani.

Dzenkins je bolji defanzivac od Lazica, barem ove sezone, mada mislim da je to bio slucaj i prosle.

Link to comment

to ga je i drzalo sve ovo vreme na terenu kod radonje i verovatno ga spaslo silbovanja

u napadu je bio u najboljem slucaju los, dobar deo sezone, posebno u onom najvaznijem delu, davanju koseva, a to bi trebalo da mu je glavna odlika

Link to comment

iznad je konstatovano da se znacajno popravio u odbrani ove sezone sto je cinjenica, al' su mi nekako bobi, kalina i lazic prva odbrambena trojka (zveri) na prvu pomisao.

u svakom slucaju, bice to znacajno zanimljivije (polu)finale no sto je izgledalo da ce (ga) biti (uopste) do pre samo nekoliko meseci.

Link to comment

Najbolje da su doveli igrača za kojim su kukali celu godinu koji će da u mečevima zbog kojih je doveden bude benčovan iako ima 20p u rukama

Link to comment

akojon deluje stvarno dobro u sutu, ali sve ostalo, barem na osnovu jucerasnjih 15ak minuta igre, je krajnje nejasno, da ne kazem upitno.

ima izuzetno spor rad nogu u odbrani, posebno u lateralnim kretnjama, nadam se da je to pre posledica dzet lega, no sistemski problem. bojim se da ce nas svi napadati preko njega na postu posto deluje i prilicno lagano za bilo koji ozbiljniji 1na1 duel. videcemo kako ce izgledati i protiv specijalaca u odbrani, bekovi zadra i nisu neki etalon po ovom pitanju.

sto se tice brzine najveca mi je prednost prelazak u sut iz driblinga, nisam video da ja bogznakako brz u tranziciji ili kretnjama bez lopte (u napadu posebno).

ne deluje ni kao neko kome se asistencija cini kao mnogo bitan deo igre.

sveukupno, nekako podeljeni prvi utisci. svakako, bolje i ovakav plej nego nikakav.

 

Mislim da ozbiljno grešiš, ne u pojedinačnoj analizi, nego u značaju pleja za nas. Samo da prenese loptu brže od 15 sekundi, i da u polukontri ne stane na 8 m od koša, to je neviđeni upgrade u odnosu na sadašnji Partizan.

 

Ako protivnik ne sme da ga ostavi samog na trojci, kao duha - što inače protiv našeg pleja igraju - to je već mnogo više prostora za Mačvana i Milutinova.

 

I tek onda dolazimo do poena koje ima u rukama, a rekao bih da ih ima, čak i sa boljom odbranom. A nama poena fali.

 

Mislim da je ozbiljno pojačanje, a videćemo vrlo brzo.

Link to comment

Upravo to.

Možda neće toliko lako kreirati pozicije sam za sebe, ali ćemo to raditi mi za njega u tom slučaju. 

Sa Mačvanom i Sašom imamo odličan protok lopte, pa mi smo Andriću, koji je užasno spor, uspevali da napravimo 4-5 dobih pozicija po tekmi, a ne ovome, koji se neuporedivo brže kreće kroz blokove.

 

Uz sve to pomenuto, imamo čoveka za penal završnice, što nam je bio ogroman problem.

Link to comment

Upravo to.

Možda neće toliko lako kreirati pozicije sam za sebe, ali ćemo to raditi mi za njega u tom slučaju

Sa Mačvanom i Sašom imamo odličan protok lopte, pa mi smo Andriću, koji je užasno spor, uspevali da napravimo 4-5 dobih pozicija po tekmi, a ne ovome, koji se neuporedivo brže kreće kroz blokove.

 

Uz sve to pomenuto, imamo čoveka za penal završnice, što nam je bio ogroman problem.

de si milenko legendo, mogao si nam se ranije predstaviti :)
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...