Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ko će da ga napadne na postu? Eventualno Gordić, ostali nemaju takve igrače.

kuk sledece nedelje, a posle toga m-will i djenka najverovatnije.

 

edit: dobra stvar za nas protiv cigana je sto je velika guzva u reketu kad je bobi u igri, pa im je ovo pre opcija kad je cirbes na parketu.

Edited by Nebojsa
Link to comment

ma dobice partizan u podgorici, gledajuci samo drugi deo sezone daleko ste ispred njih

partizan svakim danom izgleda sve bolje dok to bas i ne vazi za buducnost

nekako ne verujem posle situacije u kojoj se nasao partizan tamo sredinom sezone, sad kad se doslo da jedna utakmica odlucuje o mnogo boljoj plejof poziciji da ce ispustiti to

a buducnost kao protivnik sve sa prednoscu domaceg terena u odnosu na zvezdu bez te prednosti, deluje kao mnogo bolja ponuda

Link to comment

kuk sledece nedelje, a posle toga m-will i djenka najverovatnije.

 

edit: dobra stvar za nas protiv cigana je sto je velika guzva u reketu kad je bobi u igri, pa im je ovo pre opcija kad je cirbes na parketu.

 

Kuk? Na postu? Mora da se zajebavaš.

 

Ono što sam gledao Vilijamsa i Dženkinsa, ne bih rekao da im je to specijalnost, ali ima ovde navijača Zvezde koji su pogledali veći broj utakmica od mene, pa može biti da griješim.

Link to comment

Jel to igrate sa Cedevitom polufinale?

Ako Cedevita pobedi u Mađarskoj:

 

a ) ako pobedimo u Podgorici, bićemo drugi i igramo protiv Cedevite

b ) ako izgubimo u Podgorici, bićemo četvrti i igramo protiv CZ

 

Ako Cedevita izgubi u Mađarskoj:

 

a ) ako pobedimo u Podgorici, bićemo drugi i igramo protiv Budućnosti

b ) ako izgubimo u Podgorici, bićemo treći i igramo protiv Budućnosti

Link to comment

Jel to igrate sa Cedevitom polufinale?

Pod uslovom da Cedevita dobije Solnok a Partizan Buducnost. Ako Cedevita dobije Solnok (vrlo realno al mi insekt javlja da ce da izgube) a Buducnost dobije Partizan onda igraju sa nama polufinale.

Link to comment

naravno da bi svi voleli da ih dobijemo dole, al' bez obzira na nas niz, igra nam i dalje ne deluje bogznakako sigurno. ovde nas je planinic unistio koliko se secam, imaju par fajtera (vitkovac/subotic), te kuka i sehovica (koji se obicno nevidjeno napali protiv nas) koji ako ih krene, mogu da sipaju samo tako, pa nisam bas siguran koliko je osnovano uverenje koliko vidim vecine ovde da ih lagano dobijamo.

 

Kuk? Na postu? Mora da se zajebavaš.

naravno da mu nije specijalnost, ali je ovaj mali nizi za glavu i 15ak kg laksi, tako da nam je problem u svakom slucaju. videcemo uostalom vec za neđelju dana.

Link to comment

ma kakav low post, imace on i bez toga previse problema u odbrani. svaki pick ce visoki morati visoko da izlaze, jer ovaj ne smeta ni pasu ni sutu kad ostane u bloku. vjerovatno nece da cuva igrace koji imaju mnogo loptu u rukama.

Link to comment

naravno da bi svi voleli da ih dobijemo dole, al' bez obzira na nas niz, igra nam i dalje ne deluje bogznakako sigurno. ovde nas je planinic unistio koliko se secam, imaju par fajtera (vitkovac/subotic), te kuka i sehovica (koji se obicno nevidjeno napali protiv nas) koji ako ih krene, mogu da sipaju samo tako, pa nisam bas siguran koliko je osnovano uverenje koliko vidim vecine ovde da ih lagano dobijamo.

 

naravno da mu nije specijalnost, ali je ovaj mali nizi za glavu i 15ak kg laksi, tako da nam je problem u svakom slucaju. videcemo uostalom vec za neđelju dana.

 

Nisi ih odavno gledao izgleda, Planinic je katastrofalan u zadnje vreme, poor man's Musli, Ceda i Subotic takodje, jedini koji pokazuju znake zivota su Kuk i Savovic. A mi od te prve utakmice sa njima imamo 12 vezanih pobeda i igramo jedno 9 puta bolje.

Link to comment

ma kakav low post, imace on i bez toga previse problema u odbrani. svaki pick ce visoki morati visoko da izlaze, jer ovaj ne smeta ni pasu ni sutu kad ostane u bloku. vjerovatno nece da cuva igrace koji imaju mnogo loptu u rukama.

 

Pa to i ja mislim. U nekoj hipotetičkoj seriji sa Zvezdom, očekujem da bude benčovan čim su Vilijams i Dženkins zajedno na parketu.

Link to comment

Pa to i ja mislim. U nekoj hipotetičkoj seriji sa Zvezdom, očekujem da bude benčovan čim su Vilijams i Dženkins zajedno na parketu.

tako nesto.

Link to comment

ma kakav low post, imace on i bez toga previse problema u odbrani. svaki pick ce visoki morati visoko da izlaze, jer ovaj ne smeta ni pasu ni sutu kad ostane u bloku. vjerovatno nece da cuva igrace koji imaju mnogo loptu u rukama.

+1, low post sam naveo kao problem koji je uocljiv iz aviona.

 

Pa to i ja mislim. U nekoj hipotetičkoj seriji sa Zvezdom, očekujem da bude benčovan čim su Vilijams i Dženkins zajedno na parketu.

i ovo ima smisla, obzirom da pomenuta dvojica nisu neke odbrambene zveri, pa ovi manje kreativni nam mogu nesto i da urade u napadu protiv njih. meni se cini da je dv racuna na akojona kao nekoga ko moze da izmisli poneki poen kad ostali zaribaju, no opet, videcemo kako ce se snaci protiv lazica npr (o kako bi voleo da ga izvoza kao magarca samo :naughty:).

Link to comment

i ovo ima smisla, obzirom da pomenuta dvojica nisu neke odbrambene zveri, pa ovi manje kreativni nam mogu nesto i da urade u napadu protiv njih. meni se cini da je dv racuna na akojona kao nekoga ko moze da izmisli poneki poen kad ostali zaribaju, no opet, videcemo kako ce se snaci protiv lazica npr (o kako bi voleo da ga izvoza kao magarca samo :naughty:).

 

Napisao je upravo suprotno, da će biti benčovan. I Dženkins i Vilijams vole da uđu na ulaz, a u tom slučaju imaju prepreku manje, na osnovu viđenog protiv Zadra. Plus, ko što reče Joe, Dženkins je def jedan od boljih defanzivaca u ligi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...