Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ne mogu baš da se koncentrišem, setiće se neko ovde nekog primera, ali rekao bih najčistiji šuter u novijoj istoriji kluba. Ima neki šut da uoptšte ne provaljuješ koliko je mali - nema se utisak da je u riziku od rampe. Diže nas napadački baš mnogo. U tom smislu, verovatno ćemo ga tolerisati u odbrani.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Brzi skok sut, nisam gledao u nasem dresu! Mene je obradovalo, sto pored te pracke ima i pristojnu tehniku i brzinu (verovatno je malo pojacan utisak sto nam je ove godine Tepa bio neka konstanta ). Sve u svemu, nadam se da se macici nece kvasiti, odnosno da se nam dani biti suncani ...

Link to comment

Crnjo je po viđenom totalni anti-Tepa, brz u tranziciji i vrlo siguran u šutu, dok u odbrani ne zna šta radi :D

 

Dobila Cedevita, sledeće nedelje magla u Morači, klizav parket, neredi na tribinama, pobednik na Cedevitu uz domaći teren, poraženi na Zvezdu. Znači finale pre finala.

 

Dobijamo bez vecih problema

Link to comment

I meni se tako cini, tj, kad bismo gledali samo ekipu i formu, rutinski bismo ih tukli. Ali me brine ovaj deo sa klizavom maglom, drmanjem koseva i slicno.

Link to comment

I meni se tako cini, tj, kad bismo gledali samo ekipu i formu, rutinski bismo ih tukli. Ali me brine ovaj deo sa klizavom maglom, drmanjem koseva i slicno.

 

Prosli put kad je bilo incidenata, dvorana je ispraznjena. Ne ocekujem neko sranje..

Link to comment

Ne znam zasto bismo se plasili, oni su se prilicno raspali od prvog dela sezone, prangijali danas 30 trojki, prva linija odbrane im je vc neko vreme prilicno busna.

 

Dobicemo, a onda slatka osveta Cedeviti

 

Ne verujem u incidente, nece ih sudije tolerisati ako krenu da prave uobicajene gluposti.

Edited by Yoda
Link to comment

Ne znam zasto bismo se plasili, oni su se prilicno raspali od prvog dela sezone, prangijali danas 30 trojki, prva linija odbrane im je vc neko vreme prilicno busna.

 

Dobicemo, a onda slatka osveta Cedeviti

 

+1. Mi bar znamo kako se dole dobija.

 

Zivim za duel sa Cedevitom. Nije da ih nesto posebni mrzim, ali ono polufinale prosle godine mi je verovatno najgori dogadjaj u zivotu i za to mora uslediti osveta.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Brzi skok sut, nisam gledao u nasem dresu! Mene je obradovalo, sto pored te pracke ima i pristojnu tehniku i brzinu (verovatno je malo pojacan utisak sto nam je ove godine Tepa bio neka konstanta ). Sve u svemu, nadam se da se macici nece kvasiti, odnosno da se nam dani biti suncani ...

 

Da, strasno brz izbacaj ima i onda ga je nemoguce dohvatiti. Btw. ona akcija kad je za sekundu preneo loptu u tranzicij i napravio visak koji je doveo do toga da Maki ostane sam na trojci je najbolji dokaz koliko nam je falio plej

Bozo me bas prijatno iznenadjuje, covek radi ono sto ume i to radi dobro, nema nikakvog izmisljanja

Link to comment

akojon deluje stvarno dobro u sutu, ali sve ostalo, barem na osnovu jucerasnjih 15ak minuta igre, je krajnje nejasno, da ne kazem upitno.

ima izuzetno spor rad nogu u odbrani, posebno u lateralnim kretnjama, nadam se da je to pre posledica dzet lega, no sistemski problem. bojim se da ce nas svi napadati preko njega na postu posto deluje i prilicno lagano za bilo koji ozbiljniji 1na1 duel. videcemo kako ce izgledati i protiv specijalaca u odbrani, bekovi zadra i nisu neki etalon po ovom pitanju.

sto se tice brzine najveca mi je prednost prelazak u sut iz driblinga, nisam video da ja bogznakako brz u tranziciji ili kretnjama bez lopte (u napadu posebno).

ne deluje ni kao neko kome se asistencija cini kao mnogo bitan deo igre.

sveukupno, nekako podeljeni prvi utisci. svakako, bolje i ovakav plej nego nikakav.

Link to comment

akojon deluje stvarno dobro u sutu, ali sve ostalo, barem na osnovu jucerasnjih 15ak minuta igre, je krajnje nejasno, da ne kazem upitno.

ima izuzetno spor rad nogu u odbrani, posebno u lateralnim kretnjama, nadam se da je to pre posledica dzet lega, no sistemski problem. bojim se da ce nas svi napadati preko njega na postu posto deluje i prilicno lagano za bilo koji ozbiljniji 1na1 duel. videcemo kako ce izgledati i protiv specijalaca u odbrani, bekovi zadra i nisu neki etalon po ovom pitanju.

sto se tice brzine najveca mi je prednost prelazak u sut iz driblinga, nisam video da ja bogznakako brz u tranziciji ili kretnjama bez lopte (u napadu posebno).

ne deluje ni kao neko kome se asistencija cini kao mnogo bitan deo igre.

sveukupno, nekako podeljeni prvi utisci. svakako, bolje i ovakav plej nego nikakav.

 

Ko će da ga napadne na postu? Eventualno Gordić, ostali nemaju takve igrače.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...