Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Uh kako nam je nedostajao jedan ovakav

+1 

Lako ispada u obrani ali se dosta trudi, popravice to debeli kroz treninge ...

Edited by Geo
Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

cedevita polagano povećava vodjstvo protiv budućnosti, trenutno je +10..

 

bilan teroriše budućnost, poluvreme 42 - 30.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

+1 

Lako ispada u obrani ali se dosta trudi, popravice to debeli kroz treninge ...

eh, kad debeli istrenira igraca od 30 godina za mjesec dana. u odbrani izgleda ko junior.

Link to comment

Dobro sad, nisam mislio da ce napraviti od njega zver u odbrani , vec cisto da mu koriguje neke navike iz kineske lige ... Bitno je da postoji voljni momenat, ostalo se moze popraviti do neke korektnosti™ (po meni) ...

Link to comment

Dakle dobili smo igraca koji za 14 minuta utrpa 16 poena bez da se oznoji :D

 

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

Link to comment

Crnjo je po viđenom totalni anti-Tepa, brz u tranziciji i vrlo siguran u šutu, dok u odbrani ne zna šta radi :D

 

Dobila Cedevita, sledeće nedelje magla u Morači, klizav parket, neredi na tribinama, pobednik na Cedevitu uz domaći teren, poraženi na Zvezdu. Znači finale pre finala.

Link to comment

Sad je vrijeme za onu staru dobru, "ako ne možemo da dobijemo ovakvu Budućnost, ne zaslužujemo ni da igramo u Evroligi".

 

Ozbiljno, ne znam koji je njihov problem, ali nisu ista ekipa iz prvog dijela sezone. Još je Savović pokrpio koliko je mogao, ali ostalo je kriminal.

Link to comment

Znaci fakticki imamo cetiri pokusaja da dobijemo jedan mec u Pogorici za plasman u el.(sve pobede kuci su po meni sasvim realne), ako to nismo u stanju i ne zasluzujemo plasman  ... 

 

edit:Keitel provalio sta cu reci  :D

Edited by Geo
Link to comment

Znaci fakticki imamo cetiri pokusaja da dobijemo jedan mec u Pogorici za plasman u el.(sve pobede kuci su po meni sasvim realne), ako to nismo u stanju i ne zasluzujemo plasman  ... 

 

Računaš da Cedevita gubi u Mađarskoj? Teško.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...