Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako dobije danas Buducnost, mi sigurno nismo cetvrti. Meni to dovoljno da navijam za njih.

kad se uzme u obzir protiv koga igra cetvrti u polufinalu, jasno mi je zasto tako razmisljas

 

:)

 

Edited by pbg12345
Link to comment

Nisi li ti pre nekih mesec dana rekao da bi najbolje bilo da se izbaci Zvezda u polufinalu i ubiju dve muve jednim udarcem?

Ima i to rezona, svakako. Ali bih ipak vise voleo da nam ne zavisi od Zvezde plasman u EL.

Link to comment

To sam bila ja. Ipak je Dule pola godine pravio optimalnu strategiju za Bobija i MWilla, a ne Paunića ili whomever. :)

gde se djumo nalazi u toj strategiji?

Link to comment

Mogao je i malo manje da ga hvali, a da ispadne gospodin.

 

Ja mislim da je Sale Đ. vrhunski igrač, ozbiljan čovek, na putu da bude i ozbiljan trener. A sem toga, i vrlo proračunat čovek, on zna zbog čega nešto radi. Ako je želeo da na ovaj način zakopa neprijateljstvo staro 25 godina, a imao je prilika više od 25, onda je to uradio baš carski. Poklonio se pred, valjda najsujetnijim igračem ikad :) ili najsujetnijim čovekom, uz Duleta. Dobio je valjda Partizan uz sebe, a ako tima nije odgurnuo Čovićev klub, onda je završio još jedan dobar posao. Ozbiljan lik, bez dileme.

Link to comment

Знају ли се разлози тог непријатељства?

Ja koliko cuo cista sujeta iz igrackih dana , pre svega sa strane PSD.Naravno za tango treba dvojetm...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...