Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sale Đorđević je ipak jedan veliki kralj. Svi znaju da se ne miriše sa Danilovićem, sa klubom nema nekih kontakata, uostalom to što nisu govorili u sezoni u kojoj su bili najbolji bekovski par Evrope, dovoljno je ludo.

 

Ali on je toliko nahvalio Danilovića da ovom nije ostalo ništa drugo nego da mu odgovori. Naravno, manje elokventno.

Link to comment

Sale Đorđević je ipak jedan veliki kralj. Svi znaju da se ne miriše sa Danilovićem, sa klubom nema nekih kontakata, uostalom to što nisu govorili u sezoni u kojoj su bili najbolji bekovski par Evrope, dovoljno je ludo.

 

Ali on je toliko nahvalio Danilovića da ovom nije ostalo ništa drugo nego da mu odgovori. Naravno, manje elokventno.

Mislim da mu je na presu posle tekme S. Đ. jedno dvaput šuknuo novinari se samo zagledali uz smešak...
Link to comment

Ja bih voleo da danas cedevita kresne budućnost da bi i mi morali da ih dobijemo, bilo kakvom razlikom u podgorici. Ali to sve pod uslovom da dobijemo zadar danas... znam da se većina sa ovim ne slaže, ali eto.. :)

Link to comment

zasto da se ne slazu? u tom slucaju bi zavrsili drugi i imali prednost domaceg terena u polufinalu

 

a mi budcnost kao protivnika, sto u ovom trenutku deluje kao najbolja ponuda. tako da, samo napred :)

Link to comment

Ja bih voleo da danas cedevita kresne budućnost da bi i mi morali da ih dobijemo, bilo kakvom razlikom u podgorici. Ali to sve pod uslovom da dobijemo zadar danas... znam da se većina sa ovim ne slaže, ali eto.. :)

 

Ne slažem se. Treba izbjeći bilo kakvu varijantu koja nas baca na četvrto mjesto i to je to.

 

Uz to, možda se većina neće sa ovim neće složiti, ali meni je Budućnost i dalje poželjniji rival od Cedevite.

Link to comment

cak i ako buducnost pobedi, a mi njih tucemo sa 12p, opet smo drugi. tako da bih ipak izabrao varijantu da cedevita danas izgubi. da se ja nesto pitam.

Link to comment

U ovom trenutku, Cedevita deluje kao najbolji moguci protivnik. Ali sa njima ne znas sta ces da dobijes za mesec dana. Oni po igrackom kvalitetu i iskustvu ne bi trebalo da budu ista slabija ekipa od Zvezde.

Link to comment

pa to. na papiru jaki, na terenu ni izbliza tako ubedljivi

mada buducnost koja ima slabiji tim takodje igra losije u poslednje vreme, jos ako zaredja dva poraza od konkurenata za f4 i pri tom izgubi jedan od najvecih kvaliteta, domaci teren, meni deluje kao najbolji moguci protivnik

Link to comment

Sto ne znaci da ne moze nesto da im klikne i da odigraju na vrhunskom nivou u plejofu. I ja bih za Zvezdu pre birao i Buducnost i Partizan. To su odlicne ekipe, ali znas na cemu si sa njima i znas da si jaci. Protiv Cedevite to nije slucaj.

Link to comment

pre bih ocekivao od cedevite da iznenadi boljom igrom u plejofu, sto zbog pomenutih kvaliteta, iskustva, pa i trenera, koji je takodje ako nista ono iskusniji

ali, deluje mi i da nijanse odlucuju kad su te tri ekipe u pitanju, ako neko odskace to je zvezda, po prikazanom, a kako ce sve to izgledati u plejofu mozemo samo pretpostaviti, posebno ako dodje do polufinala zvezda-partizan

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...