Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ispade najveci highlight sto su Sasa & Sasa kao opet drugari..

 

hajdžekovali su konferenciju, nije problem. a onda kada im se postavi konkretno pitanje, tj psd o njemu više pričam jer je sale tu ipak samo gost, onda kaže čovek "ne pričamo o onome što nije tema". pa pričaj bar o temi. kaže psd "trubimo već duže vreme o tome" a jedini koji trubi je vujošević i onda on ulazi u sukob sa vujoševićem zašto toliko trubi a ovamo kao "nema smisla više da pričamo, non stop pričamo". jel si čovek ili muva, ako ti pare ne trebaju (a svi znamo da trebaju) onda nema smisla da zajebavaš ljude i organizuješ utakmicu za 45k evra. a ako trebaju pare onda jbg reci nema para zato i zato i kraj priče. a ne ovo, totalno sranje.

Link to comment

Ideja za utakmicu ionako nije potekla iz kluba. Kao sto nikome u klubu nije palo na pamet da se otvori radnja sa opremom i suvenirima i na taj nacin zaradi koji dinar. 

 

Lepo je ovo bilo juce, ali jedini je Palja rekao nesto u stilu da je problem razlog zbog cega je priredba uopste i organizovana. Hocemo li svakog meseca po jedan mec, da bi se isplatile plate?

Link to comment

prenosim abrove sa avangardije,nemam šta pametnije da radim, a radi se o novom butiku KKP

 

Vlasnik lokala je firma PRO INTER koja ima svoje prostorije u Pioniru vec 20 godina (na spratu), izmedju Osmice i kafica. Nekim muljaznjim radnjama su od SC Tasmajdan otkupile lokale u tom nizu. To sa APR ne govori ko je vlasnik lokala, vec samo odgovorno lice i firma. A vlasnik lokala i tog posla je vec pomenuta firma ciji je vlasnik ugledni SNSovac. Apsolutno je nebitna prica, ali sticajem okolnosti znam jer mi je radno mesto, izmedju ostalih, u Pioniru i sa vec pomenutom firmom saradjujemo godinama.

U svakom slucaju se slazemo da KKP ima samo neki %.

 

ono što je ovde interesantno je što je Pro Inter firma Andreja Vučića, pisano je o njoj već na forumu. Pitanje je zašto samostalno KKP nije mogao otvoriti butik, ali nije ni bitno. Kao vlasnik butika se vodi direktor marketinga RK Partizan sa upisanim kapitalom od 250 rsd. Otvaranje butka se poklapa sa kešom koji je od FKP-a (pod upravom SNS-a) dobio KKP.

Deluje da smo se i mi™ uspeli do'vatiti državne sise.

 

edit: ako je primerenije nekoj južnijoj temi, molim moderaciju da premesti

Edited by Lezilebovich
Link to comment

prenosim abrove sa avangardije,nemam šta pametnije da radim, a radi se o novom butiku KKP

 

ono što je ovde interesantno je što je Pro Inter firma Andreja Vučića, pisano je o njoj već na forumu. Pitanje je zašto samostalno KKP nije mogao otvoriti butik, ali nije ni bitno. Kao vlasnik butika se vodi direktor marketinga RK Partizan sa upisanim kapitalom od 250 rsd. Otvaranje butka se poklapa sa kešom koji je od FKP-a (pod upravom SNS-a) dobio KKP.

Deluje da smo se i mi™ uspeli do'vatiti državne sise.

 

edit: ako je primerenije nekoj južnijoj temi, molim moderaciju da premesti

 

 

Jel to ona sa falsifikovanom licnom kartom? :lol:

Edited by adasevic
Link to comment

Zbog tog gripa Nikola je propustio Megu i ovaj spektakl u Pioniru, sad je izgleda stigao i ostale.

Bice dovoljno zdravih valjda da dobijemo Zadar kod kuce

Link to comment

Pa dobro, vidim da je americki plejmejker i najbolji igrac kod zadra, dzejms florens juce napustio klub..tako da su i oni oslabljeni. Razlog - nisu mu isplatili nekoliko plata...hmmm kako mi ovo poznato zvuchi :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...