Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

timmy, kako ono bese, ljubav prema klubu...hajde, otvori se sada kad je najteze, nemoj da si sisa.

 

Ja predlažem da vas dvojica odete da zajedno kupite vaše Partizanove godišnje za A tribinu

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Osim sto neko ima rezervisan prvi red preko veze, nista. Uglavnom tu kampujem :)

 

Kakve veze?

Edited by Host
editovano na Timmyjev zahtev
Link to comment

Ja predlažem da vas dvojica odete da zajedno kupite vaše Partizanove godišnje za A tribinu

 

+1

 

Ajde kojote, nemoj da budemo sise, sad kad je najpotrebnije.

Link to comment

 

The Slovenian Player Jaka Klobucar (198-G-87) filed a claim against the Serbian Club Basketball Club Partizan for amounts owed under a Settlement Agreement plus interest, submitting that the Club had only made partial payments. The Club originally failed to participate in the proceedings but later admitted that the Player had a valid claim but contested the Player's legal fees. The Arbitrator upheld the claim in its entirety.

Link to comment

Dakle, koliko mi se čini, umesto da mu platimo 53k na četiri rate, platićemo mu (još) 200k.

 

Neka me neko ispravi ako grešim.

 

Ja sam procitao na drugom forumu da mu je to isplaceno kad i ostalim potraziteljima, od kinte legle za Bogdana.

Link to comment

Problem je što se, izgleda, kasnilo sa tom isplatom.

 

edit: u smislu da je postojao određeni rok da se plati taj dug od 53k, koji posle toga raste za (na?) 200k.

Edited by copkillah
Link to comment

evo ja cu - treba da platite oko 140k umesto da ste kao ljudi platitli 53k kada je bilo vreme. na sve to jaka vam je oprostio 80k plus kamate, iako nije morao.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...