Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

treba dokazivati da izjava: "nije moj problem sto su igraci koje imam sebicni i neka idu ako nisu motivisani" (u zavrsnom delu druge sezone u klubu) nije lupetanje gluposti i skidanje odgovornosti?

Link to comment

da, treba dokazivati. koga zabole na koji nacin ce on da motivise igrace?!

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

slazem se da je izjava poprilicno beznacajna i da smo skroz omasili temu, ali do cele ove rasprave je doslo tako sto je theanswer napisao "da se da zakljuciti da zeljko obradovic nema pojma", pa kad se ustanovilo da tako nesto niko nije napisao onda smo krenuli u seciranje ove izjave

 

sta je po tebi ova izjava ako ne lupetanje gluposti i prebacivanje odgovornosti? ciji je problem ako ne trenerov sto su mu igraci sebicni i nemotivisani?

Link to comment

 

sta je po tebi ova izjava ako ne lupetanje gluposti i prebacivanje odgovornosti? ciji je problem ako ne trenerov sto su mu igraci sebicni i nemotivisani?

 

pokusava da motivise igrace, ovakvim izjavama se bave babe.

Link to comment

sad cemo optrcati jos jedan krug?

vec su ti odgovorili na to, sa slicnim nastupom 2005 i ti si dao jako smislen odgovor "nisam na to mislio, nije to isto"

dakle, kad vujosevic npr davi nekog na terenu u sred sezone to je ok, jer ih motivise za sto imamo i dokaze sezonama unazad, a ako pridavi nekog tokom leta, to je onda nesto drugo i to je do karaktera?

 

i primetio sam da si se ukljucio u raspravu oko izjave, nema potrebe da naglasavas

Link to comment

sad cemo optrcati jos jedan krug?

vec su ti odgovorili na to, sa slicnim nastupom 2005 i ti si dao jako smislen odgovor "nisam na to mislio, nije to isto"

dakle, kad vujosevic npr davi nekog na terenu u sred sezone to je ok, jer ih motivise za sto imamo i dokaze sezonama unazad, a ako pridavi nekog tokom leta, to je onda nesto drugo i to je do karaktera?

 

i primetio sam da si se ukljucio u raspravu oko izjave, nema potrebe da naglasavas

 

da, nisam na to mislio posto nije isto, to je jasno svakom ko makar malo razmisli.

 

ovo poredjenje sa vujsovicevim davljenjem je besmislica. ajde pusa.

Link to comment

nisam ja poredio izjavu sa vujosevicevim davljenjem, nego tebi crtam ocigledno, da su ove njegove izjave stvar karaktera (kao sto je vujosevicu stvar karaktera da pridavi igraca u trenutku kad nema samokontrole) i otud su nerazdvojive ova njegova izjava i njegov nastup posle ep

ti nisi dao nikakav odgovor zasto se on poneo tako kako se poneo 2005 kad te neko pitao dal je i tad motivisao igrace

Link to comment

nisam ja poredio izjavu sa vujosevicevim davljenjem, nego tebi crtam ocigledno, da su ove njegove izjave stvar karaktera (kao sto je vujosevicu stvar karaktera da pridavi igraca u trenutku kad nema samokontrole) i otud su nerazdvojive ova njegova izjava i njegov nastup posle ep

ti nisi dao nikakav odgovor zasto se on poneo tako kako se poneo 2005 kad te neko pitao dal je i tad motivisao igrace

 

nemam pojam zasto se poneo kako se poneo, niti me zanima. jedino mi na penis ide ovo overreaktovanje na potpuno nevazne izjave.

Link to comment

pa ono, komentariše se (btw, na za to predviđenom mestu, a onda je nekim čudnim slučajem osvanulo na ovoj temi, uz ničim izazvano pominjanje nemanja pojma). forum, jbg, diskusije i to. je l ima neki spisak nebitnih izjava čije prenošenje ti ide na penis, da znamo za ubuduće?

Link to comment

Naravno da ne pokušava da motiviše igrače. Takva metoda bi eventualno prolazila kada bi se primenila na dobermana u razvoju na policijskoj obuci. U formiranoj osobi od 30 godina koja se za života obezbedila, ova izjava ništa afirmativno ne može da isprovocira.

 

Željko je, na svu svoju sreću, verovatno najbolji evropski trener ikada, pa je imao tek nešto malo prilika da pokaže kako ne ume da gubi i kako je u porazu jadan.

 

Ova rasprava, ako ništa, donela je interesantni logički twist, koji doduše stidljivo, implicira da su ovakve stvari zaslužne za uspehe Panatinaikosa. Dobro se neko nije naslonio na novosadsku konferenciju i pripisao joj zasluge za prošlogodišnje finale. Kažu i da je Đorđević pred svaku utakmicu govorio Teu da je sebično govno i da može slobodno da ide kući.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...