Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ma dajte sada pored vrhunskog trenera po mogućstvu treba da bude neko i ko je filantrop ili  da tretira igrače kao cveće, da ih zaliva ujutru možda. bože, koliko gluposti. 

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma dajte sada pored vrhunskog trenera po mogućstvu treba da bude neko i ko je filantrop ili  da tretira igrače kao cveće, da ih zaliva ujutru možda. bože, koliko gluposti. 

Niko to nije ni rekao, podsetio bih te da je rasprava pocela tako sto si bas ti protumacio da je neko zbog njegovih ispada napisao da je los trener, a sad kad je jasno da to nije bila inicajlna ideja, hoces da ubijes jos jedan krug rasprave o necemu drugom, cega takodje u istoj nije bilo. 

 

zelimiru svaka cast za kaijeru, ali on je ispao dziber onom prilikom i nikad ga vise ne bih video kao trenera reprezentacije, i to je valjda sve sto ima da se kaze na tu temu sto se mene tice.

Link to comment

ma dajte sada pored vrhunskog trenera po mogućstvu treba da bude neko i ko je filantrop ili  da tretira igrače kao cveće, da ih zaliva ujutru možda. bože, koliko gluposti. 

Ne budi smijesan. Niko to nije tvrdio, i nema potrebe da se bas uvijek priznaju samo krajnosti. Obradovic je veliki trener, to niko ne moze da spori. I ima pravo i da popizdi, jebiga, covjek je. Al nema potrebe da se pravimo da je to sto se tada desilo u reprezentaciji islo potpuno mimo njega, odnosno da nije imao bas nikakvu kontrolu i time odgovornost za neuspjeh, niti da se pravimo da je ono pravi nacin na koji se sve to saopstava.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

savršeno vam ide novi krug rasprave i bez mene. stigli ste do ep u srbiji iako sam ja u prvom postu napisao da je to nešto drugo i da to ne sporim ali je očigledno problem sa njim generalno a ne sa nekom konkretnom situacijom. 

Edited by theanswer
Link to comment

Evo, npr., ako se ne varam 2005. posle pola sata pljuvanja po igračima pošao je od sebe i priznao da je jedinu grešku napravio time što nije proterao pola tima i na prvenstvo otišao sa 7-8 igrača. U prilog klimave jajarske argumentacije, vlastitom čašću jamčio je da bi ovi iz kluba leteli za manje od 3 sata ili tako nešto. Šta se čeka sa Gaudlokom i Bjelicom?

Link to comment

Ta konferencija mu nije trebala i ako mogu malo da nagadjam mislim da je i sam zbog toga zazalio. Bilo je tu puno razloga, i objektivnih, ali i sto neko pomenu ego tripa. Ali ne bih poredio to sa ovim, ovo je obicno laprdanje u toku sezone.

Link to comment

 

 

ma dajte sada pored vrhunskog trenera po mogućstvu treba da bude neko i ko je filantrop ili da tretira igrače kao cveće, da ih zaliva ujutru možda.

Ako su ruže, procvetaće [emoji2]
Link to comment

Niko to nije ni rekao, podsetio bih te da je rasprava pocela tako sto si bas ti protumacio da je neko zbog njegovih ispada napisao da je los trener, a sad kad je jasno da to nije bila inicajlna ideja, hoces da ubijes jos jedan krug rasprave o necemu drugom, cega takodje u istoj nije bilo. 

 

zelimiru svaka cast za kaijeru, ali on je ispao dziber onom prilikom i nikad ga vise ne bih video kao trenera reprezentacije, i to je valjda sve sto ima da se kaze na tu temu sto se mene tice.

+ tisucu

 

isto kao sto je recimo pesic naravno na sasvim jednom drugom nivou, ispao dziber sa onom cuvenom magarac lavovi izjavom posle meca

i naravno da ga taj gest ne cini manje vrhunskim trenerom nego sto jeste

 

jebena je stvar ta potreba da se uspesnim trenerima (a i sire)opravda svaki potez iako je i iz aviona jasno da u tom momentu nisu u pravu

Link to comment

Obradovica je pregazilo vreme, to je bivsi trener koji se nikada nece navici na napad od 24 sekunde :fantom:

 

I ja sam stekao utisak da svi to misle na ovoj temi, neki čak i otvoreno kažu :fantom:

Link to comment

jebena je stvar ta potreba da se uspesnim trenerima (a i sire)opravda svaki potez iako je i iz aviona jasno da u tom momentu nisu u pravu

 

jedini je problem što nije ni iz aviona i ni sa zemlje jasno da u tom momentu nisu u pravu. bar kada govorimo o ovom slučaju. mislim, možda neko ima jedan stav, neko drugi ali se ne može pričati da je nešto iz aviona jasno.

Link to comment

može jedan split ove rasprave, da ne kažem šibenik?

+234 

 

edit: i topic da se nazove "1001 prezvakane teme"

Edited by Geo
Link to comment

jedini je problem što nije ni iz aviona i ni sa zemlje jasno da u tom momentu nisu u pravu. bar kada govorimo o ovom slučaju. mislim, možda neko ima jedan stav, neko drugi ali se ne može pričati da je nešto iz aviona jasno.

smaras
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...