Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

zar ovde nije sustina u tome da je u maltene svakom slucaju navedenom iznad zeljko govorio istinu, tj. samo konstatovao realno stanje stvari?

neko to moze smatrati govnarskim, meni je sasvim ok - posebno u slucaju 2005, a gde bi istim epitetom castio najveci deo igraca nam tada.

Link to comment

zar ovde nije sustina u tome da je u maltene svakom slucaju navedenom iznad zeljko govorio istinu, tj. samo konstatovao realno stanje stvari?

neko to moze smatrati govnarskim, meni je sasvim ok - posebno u slucaju 2005, a gde bi istim epitetom castio najveci deo igraca nam tada.

 

Pa ne može to tako da se radi. Mogao je ili da bira druge igrače, ili da konstatuje da sa postojećim nema izglede za uspeh, i da odustane od selektorisanja na vreme. On bira ekipu i naravno da je najodgovorniji za rezultat, plus nije početnik nego jedan od najtrofejnijih i najiskusnijih evropskih trenera.

 

Pljuvanje u sred sezone se može prihvatiti kao specifičan metod koji daje rezultate, ali to sa repkom je prosto jadnost.

Edited by ljakse
Link to comment

Pa ne može to tako da se radi. Mogao je ili da bira druge igrače, ili da konstatuje da sa postojećim nema izglede za uspeh, i da odustane od selektorisanja na vreme. On bira ekipu i naravno da je najodgovorniji za rezultat, plus nije početnik nego jedan od najtrofejnijih i najiskusnijih evropskih trenera.

 

pa vidiš da može jbg. i to je radio i u panati onda posle one pobede protiv marusija i onda postanu prvaci evrope i svi su ga hejlovali ko što i trebaju. opet kažem, nema to veze sa karakterom već sa motivacijom.

Link to comment

Važi što bi da je na mjestu Blata smio "mmotivisati" Lebrona. Ćutao bi ko Radonja sve i da mu ovaj lupa šamare posle svakog koša.

 

babe i žabe. kakve veze to ima? a i otkud znaš da ne bi. mislim možda bi pokušao, činjenica je da ne bi mogao jer je totalno drugačija klima tamo i ovde po tom pitanju. ovde bi ga verovatno pozdravljalu kad bi neku zvezdicu postavio na svoje mesto ali tamo bi to bila druga priča.

Link to comment

pa vidiš da može jbg. i to je radio i u panati onda posle one pobede protiv marusija i onda postanu prvaci evrope i svi su ga hejlovali ko što i trebaju. opet kažem, nema to veze sa karakterom već sa motivacijom.

 

Ne, ja govorim o EP 2005, gde smo imali ovo

 

Ostavio je razjebane odnose na sve strane, oprao ruke, i otisao. To je bio cist egotrip trenutak, i nista drugo. 

 

 

dakle, ništa "cilj opravdava sredstvo", jednostavno je fejlovao, za to optužio druge i zapalio.

Link to comment

zar ovde nije sustina u tome da je u maltene svakom slucaju navedenom iznad zeljko govorio istinu, tj. samo konstatovao realno stanje stvari?

neko to moze smatrati govnarskim, meni je sasvim ok - posebno u slucaju 2005, a gde bi istim epitetom castio najveci deo igraca nam tada.

Realno stanje stvari je bilo i da je on time bjezao od sopstvene odgovornosti i ociglednog neuspjeha, na prilicno jadan nacin, uz svo postovanje njegove bogate karijere.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Ne, ja govorim o EP 2005, gde smo imali ovo

 

 

dakle, ništa "cilj opravdava sredstvo", jednostavno je fejlovao, za to optužio druge i zapalio.

 

pa da može tako da se posmatra, ne kažem. ali nije priča oko toga nego oko fenera počela, zar ne? a nisu to iste situacije ni izbliza. bar po meni.

Link to comment

Realno stanje stvari je bilo i da je on time bjezao od sopstvene odgovornosti i ociglednog neuspjeha, na prilicno jadan nacin, uz svo postovanje njegove bogate karijere.

bezao od odgovornosti time sto je dao otkaz na konferenciji na stampu posle tekme maltene?

Link to comment

Jes vala. Preuzeo odgovornost, dostojanstveno i altruistički abdicirao u korist mlađeg i lepšeg. Bednik. Kud i videh sliku (snimak nije trebalo ni da puštam).

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

 

odgledati opet

veri difikult tu translejt maj frend mi je jedna od najsmjesnijih stvari ikad. sa zadovoljstvom odgledao opet, bar taj dio.

Edited by Timmi
Link to comment

treba uzeti u obzir i da su problemi unutar reprezentacije poceli kad su pripreme vec bili prilicno odmakle...nije da branim bilo koga ali i to treba uzeti u obzir, da je bilo koga oterao, pozvao bi nespremnog igraca i opet bi sve otislo u kurac. Mada pravednije je bilo da je odmah naveo ko rusi atmosferu u reprezentaciji, ja sam prvo tipovao na Gurovica ali sam Zoc je izjavio da se Gurovic najvise trudio i radio na pripremama. Nisam verovao da je ta petorka Jaric, Rakocevic, Rebraca, Scepanovic i Radmanovic...otisli smo duboko u off sa temom

Link to comment

Treba uzeti u obzir i da je zbog ocuvanja duha reprezentacije iz iste odstranio(ispostavilo se trajno) u tom trenutku mozda i najboljeg evropskog kosarkasa. da bi se setio posle druge uzastopne epske blamaze da je on veliki trener koji je vodio gomilu volova koji nece da slusaju, opijaju se i ne mogu da nauce akcije, i ko ih jebe uostalom. A o tome sta je uradjeno za dva leta, ni reci.

Link to comment

Чоек је лепо рекао да је погрешио што није разјебао екипу одма и наставио са онима што оће да играју, дао отказ и ОК. Могао је само да оде, овако је и образложио где је погрешио. Приде смо добили и увид колико су ствари труле што је такође био eyeopening моменат.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...