Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

+1

 

Jedenje govana 2005. posle EP, što ume da mu se desi, kao što mu se i ove sezone već dešavalo posle nekih EL poraza, a i ovo sinoć. Dakle, generalno mislim na javno pljuvanje po igračima.

 

A ko je napisao da nema pojma?

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

jedno je kad trener priča o nečemu tokom takmičenja a drugo kad priča posle. pošto je ovo tokom takmičenja u pitanju je drugi potpuno slučaj nego taj sa reprezentacijom. ako kritikuješ tokom takmičenja valjda je jasno onima koje se ne upinju da shvate da je reč o motivaciji

Link to comment

+1

 

Jedenje govana 2005. posle EP, što ume da mu se desi, kao što mu se i ove sezone već dešavalo posle nekih EL poraza, a i ovo sinoć. Dakle, generalno mislim na javno pljuvanje po igračima.

 

A ko je napisao da nema pojma?

 

da, dešavalo mu se i tokom sezona u panati pa posle bude čovek samo evropski prvak, ništa više. očigledno nije uspelo..

 

niko. a ko je rekao da je neko napisao?

Edited by theanswer
Link to comment

+1

 

Jedenje govana 2005. posle EP, što ume da mu se desi, kao što mu se i ove sezone već dešavalo posle nekih EL poraza, a i ovo sinoć. Dakle, generalno mislim na javno pljuvanje po igračima.

 

A ko je napisao da nema pojma?

 

to radi tokom cele karijere, radio je i panatinaikosu, cini se da mu ne ide lose.

Link to comment

A ko kaže da mu ide loše? Samo kažem da je govnarski. Nije u pitanju neki trenerčić indijanac poslušnik, nego mega trener autoritet koji svuda gde radi ima 100% odrešene ruke i ogromne budžete.

Link to comment

Ne daj bože da priznaš da si se nalupao, zajebano je to.

 

pitao si gde piše, ja sam rekao da ne piše nigde i da nisam ni rekao da piše. u čemu je problem? rekao sam da se stiče utisak ko što se i stiče.

 

a ovo je samo metod rada i metod motivacije, ništa više od toga. 

Edited by theanswer
Link to comment

A ko kaže da mu ide loše? Samo kažem da je govnarski. Nije u pitanju neki trenerčić indijanac poslušnik, nego mega trener autoritet koji svuda gde radi ima 100% odrešene ruke i ogromne budžete.

 

nije govnarski, mnogi treneri javno prozivaju svoje igrace da bi ih trgnuli.

Link to comment

nije govnarski, mnogi treneri javno prozivaju svoje igrace da bi ih trgnuli.

Od cega je trgnuo reprezentaciju, svega ti? Ostavio je razjebane odnose na sve strane, oprao ruke, i otisao. To je bio cist egotrip trenutak, i nista drugo. 

Link to comment

Misliš, posle debakla 2005. je bio u fazonu da ih trgne pre nego što ih prepusti nasledniku?

 

ne, ovo nije isto kao ta situacija. ovde kritikuje igrace u sred sezone nakon poraza, ako sto je npr. uradio one seozne u panatinaikosu (dis iz a dzouk bre) pa su osvojili titulu. skor ok, reakcije na ovakve izjeve su presmesne.

Link to comment

Od cega je trgnuo reprezentaciju, svega ti? Ostavio je razjebane odnose na sve strane, oprao ruke, i otisao. To je bio cist egotrip trenutak, i nista drugo. 

 

nisam o tome pricao, to je bilo posle zavrsetka prenstva i onda je zapalio, ovo je skroz druga prica.

Link to comment

S obzirom na to iz 2005, imam osnovanu sumnju da su takvi ispadi tu samo zbog motivacije, biće i da je do karaktera. Uostalom, ne znam gde si se ti našao uvređen, moje mišljenje je da je to govnarski, kao što su mi govnarske metode DV/Murinja/Fergusona, da nabrojim neke od dokazano uspešnih.

Link to comment

S obzirom na to iz 2005, imam osnovanu sumnju da su takvi ispadi tu samo zbog motivacije, biće i da je do karaktera. Uostalom, ne znam gde si se ti našao uvređen, moje mišljenje je da je to govnarski, kao što su mi govnarske metode DV/Murinja/Fergusona, da nabrojim neke od dokazano uspešnih.

 

ok

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...