Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ja sam proslu godinu preskocio zbog posla, a za ovu spremio 50 evrica. Bolje bi im bilo da im bude dosta.

Za 50e ces izgleda morati da se uclanis u Alkatraz (ili neku slicnu grupu) , posto ce to biti cena za njih ...

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Trecina. Cena bila 120 ovi dobijali po 40. Pa su prodavali za 50-60-70.. Kako ko i kako koja ruka. Olos sve!

Znaci ipak sm dobro upamtio cifre. Bar da su neki, nego im mirski ljudi sa A tribine vode navijanje.

Link to comment

Ne znam za vodje ali ovi klinci iz mog kraja (Alkatraz jugend) su placali 60e i preprodavali za 80 prosle godine (jer i onako ulete u halu bez karte) ...

Link to comment

Zbir pojedinačnih karata za utakmice Jadranke je manji od 20€. Za domaćicu još maksimum toliko.

 

Ostatak sezone čine međunarodne utakmice. Ove godine ćemo imati manje zagarantovanih utakmica nego prethodne sezone, uz nižu atraktivnost takmičenja.

Recimo da bi neka realna cena trebalo da bude trećinu niža od prethodne sezonske. 

 

Naravno, sve dok neke karte odlaze po povlašćenoj ceni, iluzorno je o ovome raspravljati.
 

Link to comment

Realno, Evrokup tekmi će biti sigurnih 8 tekmi...

 

 

Recimo da bi neka realna cena trebalo da bude trećinu niža od prethodne sezonske. 

 

Pa onda se slažemo, to je nekih 80e. 

Link to comment

Mi pricamo o realnosti i pravimo neke racunice, a oni koji bi to trebalo da rade, sviraju kurcu, blago receno..

Edited by TheBigFlegma
Link to comment

timmy, kako ono bese, ljubav prema klubu...hajde, otvori se sada kad je najteze, nemoj da si sisa.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...