Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Upravo to... Nije loše, malo neobaveznog šutiranja za početak, onda Zadar, takođe koliko toliko lakša tekma, bar u najavi...

 

Ima li gde rasporeda domaćice u toku ove pauze između regularnog dela i plejofa aba lige?

Link to comment

To je sad u sredu :isuse:

 

Jebi ga, nisam nikako u mogucnosti to vece :(

 

edit: @Jose, nisam siguran da je jos zdreb bio.

Edited by Timmy
Link to comment

Ne bi me čudilo da se tu uglavi i 4 tekme KLS lige, nama bi to prijalo više nego ikome. Akojon bi spojio neverovatnih 6 tekmi pre plejofa...

Link to comment

pocinje 14. aprila. istog dana pocinje top 8 evrolige. da zvezda igra malo bolje u top 16, ja stvarno nemam ideju sta bi oni radili s rasporedom.

Link to comment

A ova frka je nastala jer je EL prosirenjem top16 faze dobila i povecanje broja termina za sebe, pa ABA nije imala kad da ubacuje kola i tokom nedelje, sto je izazvalo da na kraju duvaju lokalne lige jer im ostaje premalo vremena od zavrsetka ABA. 

Link to comment

ABA se zavrsava 22. i 23. marta. Sto znaci da moze da se odigra cak 6 kola pastete pre plej ofa, ako se igra na 3 dana. 

ne moze, zvezda igra evroligu. 

 

ja prvi put vidim da se plejof igra back to back. kakav li ce tek raspored da naprave ovi nasi majstori, nek nam je bob na pomoci.

Edited by Timmi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...