Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Šta mislite ko ispada iz 12? Milutinović ili Omer? Ja mislim Milutinović ali bih voleo obrnuto.

 

Dalo se jos uvek u klubu vidi kao projekat za buducnost inace bi ga najurili do sad. 

Link to comment

Dalo se jos uvek u klubu vidi kao projekat za buducnost inace bi ga najurili do sad. 

 

Sedenje na klupi bez minuta u igri mu ne znači mnogo, nek ga projektuju na treninzima. Milutinović bar verujem može da pogodi neku trojku, što se za ovog ne može reći

Link to comment

Promašaj je svakako. Priča o tome kako mi nemamo pleja je valjda dovoljan argument. Imamo ga, samo nije dovoljno dobar za više od odmaranja Tepića u slučaju krajnje nužde i par pametnih™ faulova.

 

Dallo je trenutno četvrti plej u rotaciji. Dujo pametno procenjuje da mu je bitnije da se Marinković uči kako da kontroliše loptu, igra pod pritiskom i razvija organizacione veštine nego da gubi vreme sa Dalloom koji bi trenutno možda bolje organizovao igru ali dugoročno od toga nema nikakve vajde za klub.

Edited by pacey defender
Link to comment

Ispada Milutinović sigurno do kraja ABA regularnog dela. Ako se novi plej pokaže kao ok rešenje moguće je da će Dallo da izvisi za mesto u 12 za domaćicu.

Link to comment

Ne vidim šta Dalo dobija igranjem u Partizanu dugoročno. Čak i u nekoj apokaliptičnoj varijanti ne mogu da zamislim da ima ulogu veću od ove koju je imao ove sezone. Najrealniji scenario je da ga dogodine gledamo u Mega Leksu.

Link to comment

jebiga, pokusavam da se setim losijeg igraca od daloa u kkp, na bilo kojoj poziciji, u poslednjih 30tak godina, i nekako ne ide.

preteruješ. bilo je gorih ali gledaš daloa u odnosu na činjenicu da je popunio mesto stranca i rezervnog pleja.

 

Ove godine ga je po nesposobnosti prešišao 1 Đoko Šalić. 

Link to comment

Ja ga uopšte ne gledam kao stranca. Kao rezervnog pleja ga već gledam pošto čovek i jeste rezervni plej. A ako ćemo tom logikom i ako ga ljudi gledaju ko stranca to je ono što jbg jeste stranac. Ali to meni bar nije bitno. Jbg, rezervni plej koji nije u stanju da se zadrži duže od minut na parketu a da ne napravi nešto čudno, ne znam... Ne volim poređenja i ne znam dal je bilo nekog nekorisnijeg i ne znam šta će biti u budućnosti ali u ovom trenutku po meni ni u 12 nema mesta

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...