Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mene brine motiv ovog novog. Jebe se njemu za sledecu sezonu, jer mu nekoliko tekmi u ABA i KLS sigurno nece dizati rejting, pa je pitanje koliko ce on imati zelju da gine na parketu.

 

Ali sta je tu je. Nadajmo se bar nekom prosecnom izdanju.

Link to comment

ma ubice ga dujan jos na treningu :lolol:

 

Deluje malo cudno sto je Doolence doveo igraca koji je igrao to sto je igrao u Kini, i sada treba da ga preobrati u nesto drugo za mesec i po dana. Slutim da Tepara ostaje glavna uzdanica na toj poziciji, a ovaj ulazi po potrebi da odsiluje svoje u kratkim intervalima, pa se vraca na klupu.

Link to comment

Sutira 13 trojki po mecu bob te jebo :o

tamo se igra 48 minuta, ako se ne varam.

 

a i ovo sto kojot kaze, naprezu se tek malo vise nego na olstaru.

Link to comment

Ne, stvarno, koncept :lol: Dovodis pleja u martu, u toku sezone menjas bar 5 igraca, moljakas polupenzionere da ti igraju za sicu (za njihove standarde), krpis se kako znas i umes, i neko govori o bilo kakvom konceptu.

pa o tome ti i govorim. pri cemu se to ne kaze polupenzioneri, vec vetarani koji su tu da odigraju ovu sezonu i caozdravo.

 

partizan je imao savrsenu priliku da odradi reset, napravi jeftin mlad tim, pokusa da stvori igrace koji ce u buducnosti biti nosioci igre na njavisem nivou (kao sto je partizan do sada i radio), sredi finansijsku situaciju koliko moze. uz to ima trenera koji moze tako nesto da uradi jer ima bezuslovnu podrsku navijaca. sta eventualna evroliga donosi ako ce klub i dalje biti u finansijskom raspadu, a igraci koji je izbore nece biti tu da je igraju?

Link to comment

dujan će ovo, dujan će ono ... stvarno mislite da DV nije aminovao dolazak, pogledao neke kasete™, predočilu mu statistike i sl. ?

Link to comment

dujan će ovo, dujan će ono ... stvarno mislite da DV nije aminovao dolazak, pogledao neke kasete™, predočilu mu statistike i sl. ?

meni je jos bolje kako ce dujan da preobrati covjeka od 29 godina. :D

Link to comment

tamo se igra 48 minuta, ako se ne varam.

 

a i ovo sto kojot kaze, naprezu se tek malo vise nego na olstaru.

Zato sam i rekao da me raduje podatak sto je bi najbolji strelac Balticke lige, tamo prsti od ovakvih indijanaca koji pripaljuju cim dobiju loptu... Znaci , definitivno ima dobar sut (i nadam se makar korektnu kontrolu lopte i brzinu), sto nam u svakom slucaju mnogo znaci u ovom trenutku ...

Link to comment

Ne verujem da ce biti bas kratki, cenim da ce imati 15-20 mpg

 

Ja mislim da je ovo dobar rezon, Tepara ce ostati prvi plej, a ovaj ce da upada sa "drugom petorkom" i da nam svojim bravurama skracuje prazne i zute minute.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...