Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

klasicni midjet trpac kakvi igraju po losijim francuskim, italijanskim, baltickim ekipama. zabavan je ovaj novi koncept partizana potpuno razlicit od dosadasnjeg.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kakav bre koncept, ovo je daj sta das

+5373

Kako cete nabaviti karte za Sremsku Mitrovicu ? I ja imam zelju da vidim medju prvima mitolosko bice ...

Link to comment

Ne, stvarno, koncept :lol: Dovodis pleja u martu, u toku sezone menjas bar 5 igraca, moljakas polupenzionere da ti igraju za sicu (za njihove standarde), krpis se kako znas i umes, i neko govori o bilo kakvom konceptu.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Da se kladimo u četvrt piva od 2000rsd da će velika većina navijača partizana ovo predstaviti kao koncept na kraju sezone, odn. kao plan velikog vođe da uz minimum sredstava dođe do cilja (finale aba ili eventualno trofej), a ne kao niz slučajnih događaja popularnih usera ?

Link to comment

Ne, stvarno, koncept :lol: Dovodis pleja u martu, u toku sezone menjas bar 5 igraca, moljakas polupenzionere da ti igraju za sicu (za njihove standarde), krpis se kako znas i umes, i neko govori o bilo kakvom konceptu.

ok, zna dulo da ce nas pustiti fmp, pa se ne nervira oko sitnica.

Link to comment

cudan sut, noge lete na sve strane, ali nevidjeno brz izbacaj. gde mogu da se vide statistike iz kine? odbrana 1-1 solidna, ali od pika ka-ta-stro-fa. meni je ovaj tip slican kurti djerelsu. 

Link to comment

Sta ima da se kladimo, pa za vecinu navijaca Partizana je bila stvar koncepta da u oktobru 2009. Miloje shvati da vise ne moze da se bavi kosarkom i da nas Palasio ispali. 

Link to comment

cudan sut, noge lete na sve strane, ali nevidjeno brz izbacaj. gde mogu da se vide statistike iz kine? odbrana 1-1 solidna, ali od pika ka-ta-stro-fa. meni je ovaj tip slican kurti djerelsu. 

 

Imas na sajtu Eurobasketa, pa idi na Asia, pa na China.

Link to comment

ovo cce i zavrsiti kao koncepat. ako se plasiramo u EL Dujan ce jopet ispasti najpametniji a ne ovi sto formiraju ekipu u septembru i placaju " crnce" citavu sezonu. 

Link to comment

ovo cce i zavrsiti kao koncepat. ako se plasiramo u EL Dujan ce jopet ispasti najpametniji a ne ovi sto formiraju ekipu u septembru i placaju " crnce" citavu sezonu. 

 

Jbg neko igra Evroligu, a neko igra revijalno sve do sredine aprila.

Link to comment

cudan sut, noge lete na sve strane, ali nevidjeno brz izbacaj. gde mogu da se vide statistike iz kine? odbrana 1-1 solidna, ali od pika ka-ta-stro-fa. meni je ovaj tip slican kurti djerelsu. 

Lete noge ali zato jaka ramena ... Kurta je bio mnogoi skocniji i imao mnogo bolju tehniku(dribling) , jedino ih veze mala kurcobolja u odbrani (doduse debeli nije trenirao ni jednog ...)

Link to comment

Ako ovaj ne sahrani Duleta, niko neće. 

 

Džoš voli da igra brzu košarku, da rešava napade u prvim sekundama šutem sa distance ili polu-distance.

 

Zamerka u odeljku kretanja je najviše na defanzivnu kretnju. Taj nedostatak često ide i sa ne baš jasnim razumevanjem igre, odnosno lakim ispadanjem iz defanzivne rotacije nerezonskim pokretom.

 

Debeli će mu grkljan iščupati.

 

Sledeći put neka traži angažman kod Mute.

Link to comment

Jbg neko igra Evroligu, a neko igra revijalno sve do sredine aprila.

Realno , evroligu je izborila ekipa sa najnakaradnijim konceptom™ prosle sezone ali su ih finansije(odluka drzave da im ne pomogne) ibacili iz iste ...  :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...