Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

 

Theanswer, kaži nešto ohrabrujuće.

 

Pa ja sam zadovoljan, rekao sam bolje on nego Daglas jer nam više treba ovakav tip igrača. Treba nam scorer jbg, treba nam neko ko može da pogodi nešto iz pika, da bude opasan po koš kada propadne akcija, da ni iz čega kreira nešto. 

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koliko će sad Tepica da igra? :cry: I malecki kreten?

 

Theanswer, kaži nešto ohrabrujuće.

Mislim da su se Tepa i njegov fizijatar najvise obradovali ovom afroamerikancu ...

 

p.s. O cemu cemo sada da kukamo  pisemo na topicu? :cry:

Edited by Geo
Link to comment

meni je ruzan.

i tesko moze da prodje kao bebica... Ali kad dve godine cekas plejmekera ...

 

edit: riba mu nije losa

file64678334_6b9f7669.jpg

Edited by Geo
Link to comment

Pa ja sam zadovoljan, rekao sam bolje on nego Daglas jer nam više treba ovakav tip igrača. Treba nam scorer jbg, treba nam neko ko može da pogodi nešto iz pika, da bude opasan po koš kada propadne akcija, da ni iz čega kreira nešto.

Čovek šutira u proseku svaka dva minuta. Duletovi pg's u proseku na svakih skoro 3m30s. Ali dobro, valjda je pametan da se uklopi.

 

Ako nam sad pomogne da osvojimo EL ući će u legendu! Jedva čekam ponedeljak da ga gledam u SM.

Link to comment

Čovek šutira u proseku svaka dva minuta. Duletovi pg's u proseku na svakih skoro 3m30s. Ali dobro, valjda je pametan da se uklopi.

 

Ako nam sad pomogne da osvojimo EL ući će u legendu! Jedva čekam ponedeljak da ga gledam u SM.

 

Video sam tu listu May, nažalost ljudi je ne gledaju pravilno. Neću ja sad da se pravim pametniji od drugih aaaaali Kina, NCAA i NBDL su na toj listi. Sa druge strane, Tepić je 3x na toj listi :D plus vesterman koji je došao da uči i bio klinac i sigurno nije imao tu slobodu. tako da je ta statistika najmanji problem

Edited by theanswer
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...