Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Statistika iz Kine mi je kao gledanje statistike Muslija u Megi...

 

Eto daj Bože da grešim i da dođe i da ne može da promaši trojku :D

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

@posrbica

pa to, solidan.

 

sto se kine tice, ne znam koliko ste imali prilike da gledate te utakmice ali to je malo ozbiljnije od all-star utakmica.

Link to comment

@posrbica

sto se kine tice, ne znam koliko ste imali prilike da gledate te utakmice ali to je malo ozbiljnije od all-star utakmica.

 

Kina je Kina, ali je šut, šut. Nijedan starter u Partizanu nije bolji šuter od njega.

Link to comment

Pavlovic je svakako bolji suter od njega.

 

Ne znam u kom stanju je Toney, ali po renomeu bi bio ozbiljno pojacanje. Slab je on napadac bio u NBA (kao i pomenuti Pavlovic, je li), ali ozbiljan defanzivac i igrac visokog intenziteta. problem je evidentno malo vremena da se prilagodi.

Link to comment

priznajem da definitivno ne bih nikad rekao da je ubacio nekad 9 trojki na tekmi i da nisam znao da je imao baš tako uspešne sezone kao recimo ove dve u niksima gledano za procente ali ga tad nisam nešto pratio. znam zato da poslednjih sezona kad sam ga gledao uopšte nije bio šuter. i tako mi je ostao upamćen u glavi, kao defanzivac. a ne može se reći da je u majamiju uzimao teške šuteve preko ruke i slično pa ni u gs.

 

a ne znam ni čemu poređenja sa rosterom, ja bih voleo da dođe iko ko bi mogao da pomogne, ne tvrdim ja da je on bolji ili lošiji u šutu od rostera, sad ćete još da mi izvlačite ovde statistike tepića i daloa :D

Edited by theanswer
Link to comment

Kina je Kina, ali je šut, šut. Nijedan starter u Partizanu nije bolji šuter od njega.

 

ma kakvi, naravno da sut nije sut. za celu pricu je poteban kontekst, kina je recimo kontekst, isto i ovo o cemu je timmi pricao, mada tu vec mogu da se nabave ozbiljnije brojke koje (donekle) pruzaju kontekst. ako budem imao vremena kasnije mogu da nabavim te brojke.

Link to comment

Meni insajder rekao da dolazi Otasevic na pozajmicu, ne treba vise Metalcu sada kada su doveli Amera.

ne moze otasevic da igra u aba ligi.

 

ili trolujes :D

Link to comment

ne moze otasevic da igra u aba ligi.

 

ili trolujes :D

 

kad neko napise otasevic uvek cujem onog crnogorskog komentatora.

Link to comment

Na tviteru besni rat insajdera. Ko je prvi objavio da dolazi igrac koji na kraju nije ni dosao.

 

Mada evo ovaj sto insajderise iskljucivo ne engleskom kaze da mozda i dodje. Kad se meni odavno smucila cela prica mogu misliti kako je vama :)

Edited by katamaran
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...