Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ko god ti kaže više od toga verovatno laže :D Čovek je igrao u Kini skoro celu karijeru, to je totalno druga priča od evropske košarke.  Što se Daglasa tiče, pošto je on imao solidnu karijeru u NBA koliko se sećam on vola nije mogao da pogodi spolja, ali je bio solidan defanzivac uvek. Bio je jedno vreme solidan bekap pg u ligi, sigurno je igrao dosta ozbiljnije košarke u životu od Akognona. A ja bih Akognona jer kontam da nam više treba takav tip igrača iako je mačka u džaku.

 

edit @mayday

Edited by theanswer
Link to comment

toney douglas nije mogao vola da pogodi? Si siguran da ga nisi pobrkao s nekim?

 

ma nije mogao sigurno. da ga ti nisi pobrkao? :D

Link to comment

ma nije mogao sigurno. da ga ti nisi pobrkao? :D

 

Ti si se zajebao. Iznad prosečan šuter za NBA standarde i vrlo dobar defanzivac. S druge strane veze nema sa organizacijom igre.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

ja sam ga uvek pamtio kao defanzivca i kao nekog ko će da se zaleti na koš iz tranzicije i to je to.

 

nateraste me da pogledam brojke. zadnju sezonu u majamiju 27 posto za 3, sezonu pre toga 32 posto. imao je iznad 35 u niksima uglavnom ali to je bilo na početku, za onaj deo kad sam rekao da je bio dobar.

Link to comment

Ti si se zajebao. Iznad prosečan šuter za NBA standarde i vrlo dobar defanzivac. S druge strane veze nema sa organizacijom igre.

 

toni nikad nije bio nadprosecan suter, mislim da ga niko nikada u tom kontkstu nije posmatrao u svih 15 timova za koje je igrao.

Link to comment

Šut za tri kroz karijeru u NBA 354/1000 šuteva. Šut u Kini 39%. Na koledžu kroz 4 godine 37,6%. Preko 80% šutira slobodna bacanja. Meni ovo liči na šutera, ne znam na šta tebi ovo liči.

Link to comment

ma moze on da ubaci, da ne moze odavno bi bio u odlenburgu nekom, ali svakako nije nadprosecan suter.

Link to comment

Šut za tri kroz karijeru u NBA 354/1000 šuteva. Šut u Kini 39%. Na koledžu kroz 4 godine 37,6%. Preko 80% šutira slobodna bacanja. Meni ovo liči na šutera, ne znam na šta tebi ovo liči.

 

meni ne lici na nadprosecnog  sutera, gledao sam ga.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

@ timmi, jbg teško ćeš na jt naći klip gde neko promašuje x šuteva zaredom

 

@ posrbica pusti koledž i kinu, pogledaj skorašnju statistiku a ne deo kada je igrao u niksima na početku, taj deo nisam sporio

Link to comment

Ok, Kojote, prosečan šuter.

 

@ posrbica pusti koledž i kinu, pogledaj skorašnju statistiku a ne deo kada je igrao u niksima na početku, taj deo nisam sporio

 

Sada je igrao u Kini, ne pre 5 godina. 39% na uzorku od 8,5 šuteva po meču.

Link to comment

@ timmi, jbg teško ćeš na jt naći klip gde neko promašuje x šuteva zaredom

 

@ posrbica pusti koledž i kinu, pogledaj skorašnju statistiku a ne deo kada je igrao u niksima na početku, taj deo nisam sporio

nasao sam klip u kome covjek izjednacuje rekord fransize po broju postignutih trojki. toney douglas je uvijek sutirao mnogo za tri, iz teskih pozicija i imao odlican procenat suta za takav stil kroz citavu karijeru.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...