Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

istina je da smo ih mi pustili da uzmu kup, jel nam je zao da ih gledamo kako se trude i loze a nemaju nijednu titulu. jos smo ih iz sprdnje pustili da nas pobede sa istim rezultatom kao prethodnu. koju smo ih isto pustili, jer nam se moze.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

vazda kredibilni blic nam dovodi pleja...

 

 

Naime, u četvrtak će iz SAD doputovati veliko pojačanje crno-belih, čije se ime još drži u tajnosti. Potpis na ugovor do kraja sezone sa klubom iz Humske novajlija iz Amerike staviće dan kasnije.

Link to comment

Ne moze se bas i reci da smo imali dovoljno vremena za dovodjenje , od septembra do marta ocas proleti vreme ...

 

p.s. Sto mora igrac fizicki da bude prisutan pri registraciji, koliko znam i ugovori se potpisuju na daljinu ? Mada ja i dalje ne verujem u to mitolosko bice dok ga ne vidim svojim ocima u dresu kluba ...

Link to comment
 
FK Partizan dao novac za KK Partizan
03.03.2015 12:45

 

U saopštenju predsednika JSD Partizan navodi se da je uprava Fudbalskog kluba Partizan uputila "značajnu" finansijsku pomoć za KK Partizan koji se, kako je poznato, nalazi u teškoj finansijskoj situaciji.


Tekst kopiran sa stranice Sportske centrale: http://www.sportskacentrala.com/?s=read&cat=2&id=148046#ixzz3TK6lgUka

 

Link to comment

Oni se ne libe da javno saopšte da novac od povoljnog kredita kojim su se hvalili pre neki dan, za vraćanje svojih dugova i spajanje kraja s krajem, troše na KK koji više ne može sam da podigne kredit zbog niskog kreditnog rejtinga. Koje zamešateljstvo sine  :wacko: Banka će biti oduševljena

Link to comment

+1

inace, evo isecka iz vesti sa blica koja komotno moze i na laugh topic:

"Podsetimo, Partizan cele tekuće sezone kuburi sa pozicijom plejmejkera. Na njoj prinudno igra Milenko Tepić, ponekad i Vanja Marinković, a jedini pravi organizator igre je Boris Dalo."

Link to comment

Oni se ne libe da javno saopšte da novac od povoljnog kredita kojim su se hvalili pre neki dan, za vraćanje svojih dugova i spajanje kraja s krajem, troše na KK koji više ne može sam da podigne kredit zbog niskog kreditnog rejtinga. Koje zamešateljstvo sine  :wacko: Banka će biti oduševljena

pati.

Link to comment

ponekad i dragan igra pleja. 

Posle Tepica , najcesce ...

 

 

Na tzv derbiju je u hali bio Tori Tomas. Mozda je on taj plej

Tori je samo afroamerikanac niskog rasta, koji tu i tamo poznaje kosarkaska pravila ... Daleko do toga da se moze zvati kosarkasem ili nedaj boze pojacanjem na mestu plejmekera ...

 

p.s. Ne razumem u cemu je sada problem .? To sto su ovi iz FK-a uplatili neki dinar od transfera Skuletica na racun sportskog drustva (citaj KK-a) ? Valjda je bolje to , nego da rukovodstvo podeli izmedju sebe ili inekcija™ iz nekog  jp-a ..

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...