Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ja idem u Mitrovicu prvi put u životu u ponedeljak!

hvala, mau, dala si mi ideju. sad sam i ja pokrenula neke svoje što su motorizovani da vidim hoće li biti raspoloženi da idemo na utakmicu. možda se vidimo :).

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

hvala, mau, dala si mi ideju. sad sam i ja pokrenula neke svoje što su motorizovani da vidim hoće li biti raspoloženi da idemo na utakmicu. možda se vidimo :).

Bilo bi strava!! Mozemo posle da smaramo Sasu i bebice.

 

Secam se ovog Zekinog topika i tacno kad je nabrajao da smo Radosevic, Boza Javorac, on i ja iz iste doline. :lol:

Edited by MayDay
Link to comment

Valjda je 5.3 rok. A sto ce nam 200K, kupujemo pleja od 20K na 3 meseca, to je 60. Da je neki mamojeb, ne moze da kosta 70K mesecno. 

 

A verovatno olos mulja nesto kako bi koju desetinu hiljada stavilo u svoj dzep.

Edited by Timmy
Link to comment

bio sam pristuan kad je muta pretio zajcevu :D

 

posle su dzentlmenski izgladili odnose u mutinom kaficu

 

Pf, jako dostignuce, cak sam se i ja napusavao sa Mutom. Mada sam sada malo zabrinut sto me nije pozvao u kafic :(

Link to comment

Navodno je jedan od ove dvojice! Prvi je dobar strelac , dok je drugi bolji atleta ... Malopre sam klincima pricao detaljnije o nasem novom pleju i rekao bih da im se bas svidelo ...

 

kentaur.jpg

pegas_14.jpg

Edited by Geo
Link to comment

 

Ovi ni jedni ni drugi cak i ne kriju sta su uradili.

 

aaaa, pa vi ste nas pustili... Jbt, ja naivan na trenutak pomislio da smo pošteno pobedili. Ili sudije, ili puštanje, ili vaša pobeda, treći scenario ne postoji u derbijima...

Link to comment

aaaa, pa vi ste nas pustili... Jbt, ja naivan na trenutak pomislio da smo pošteno pobedili. Ili sudije, ili puštanje, ili vaša pobeda, treći scenario ne postoji u derbijima...

Jbga. Znaš kako će im biti teško da shvate šta se dogodilo kad ih dobijemo u seriji u Aba polufinalu/finalu.

 

Mada, sudije su tu uvek kao objašnjenje poraza Zvezde.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...