Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Maki je super drag covek zato sto je dosao da igra u KKP za manje pare nego sto bi dobio u nekoj drugoj ligi koja ima bolju finansijsku situaciju. Ne mora to biti top 16 klub Evrope, ali barem 80 klubova u Evropi placa bolje nego KKP. 

 

O Sasi je dovoljno pomenuti samo to koliko radi sa mladuncima. 

 

I sve to daje KKP-u auru posebnosti, uprkos svemu. 

 

Meni je Mačvan delovao, još iz onih Tegijevih "Milica Pasteta" emisija sa EP/SP 2009. i 2010. kao mnogo dobar lik i momak skroz na mestu. Plus ono vređanje dok je igrao za Hemofarm na šta je uvek reagovao maksimalno šmekerski. Istina da je ove sezone počeo da se loži, ne znam zašto, mada kapiram da mu to i treba malo da bi povratio karijeru na uzlaznu putanju. A i Partizanu generalno, pošto smo inače ko mrtva puvala.

Link to comment

Ni meni nije jasno zasto neki percipiraju Macvana kao sabana, kada nijedna njegova reakcija nije usmerena ka protivniku ili protivnickim navijacima.

Link to comment

Sta nije jasno, sabani su igraci protivnicke ekipe koji pokazuju minimum emocije i zelje za pobedom na terenu. Carevi i gospoda su igraci sopstvene ekipe koji pokazuju zelju i emociju na terenu. Uvek bilo i bice.

Link to comment

Sta nije jasno, sabani su igraci protivnicke ekipe koji pokazuju minimum emocije i zelje za pobedom na terenu. Carevi i gospoda su igraci sopstvene ekipe koji pokazuju zelju i emociju na terenu. Uvek bilo i bice.

 

Da, onda jeste saban posto ne igra za Zvezdu. :)

Link to comment

macvan je jedini covek u ovom timu koji ima kapacitet, tj osobine vodje. zajeb je, kao sto je neko ovde vec primetio, sto igra na poziciji, koja i nije bas najkompatibilnija s ovom ulogom.

inace, dokazani gospodin car, jos otkad nas je redovno zlostavljao dok je bio u hemofarmu ;-)

Link to comment

Fina pobeda kojom ipak nismo resili beg sa cetvrtog mesta. Oni umorni i nemotivisani i to smo lepo iskoristili. Pobedjivali su i oni nas ranije u, za nas, rezultatski nebitnim derbijima. Kako god, podicei ce nam samopouzdanje.

 

Bice vatre sa Megom koja nam tradicionalno lezi. Trebalo bi tu da iscupamo pobedu, Cedevita je vec duze vreme u silaznoj formi i nije nemoguce da izgubi u Zadru. Bas kao sto nije nemoguce da izgube u Madjarskoj u poslednjem kolu, prosle godine im se to desilo.

Link to comment

Meni je Mačvan delovao, još iz onih Tegijevih "Milica Pasteta" emisija sa EP/SP 2009. i 2010. kao mnogo dobar lik i momak skroz na mestu. Plus ono vređanje dok je igrao za Hemofarm na šta je uvek reagovao maksimalno šmekerski.

 

Istini za volju, i nije bas uvek, ali nebitno.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...