Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da izvinis, meni se mnogo vise gadi kad vidim Vulina u bade mantilu kako krcka budzet u Hajatu. Necu dublje da ulazim u ovu raspravu da ne ispadne kako podrzavam davanje budzetskih para profesionalnim klubovima ali sva ta prica "mi dajemo klubovima a deca nemaju sta da jedu" je podvala posebne vrste.

sve to stoji, ali to sto su stoka ne znaci da je mazanje bulja debelih gusaka opravdano.

Link to comment

Da izvinis, meni se mnogo vise gadi kad vidim Vulina u bade mantilu kako krcka budzet u Hajatu. Necu dublje da ulazim u ovu raspravu da ne ispadne kako podrzavam davanje budzetskih para profesionalnim klubovima ali sva ta prica "mi dajemo klubovima a deca nemaju sta da jedu" je podvala posebne vrste.

zasto se degenerrik seta po hajatu, da li iko to moze da objasni? sta ga tera na to?

Link to comment

Posle Dude, Robije i Miloja poceo i Radonja da nas pusta. U prvom poluvremenu smo igrali dobro, kasnije su panteri digli ruke jer su videli da smo nepobedivi veceras. Shalu na stranu, daleko je ovo bilo od ozbiljne takmicarske utakmice s njiove strane, ali mi je malo cudno kako je odjednom postao aksiom da ova zvezda ne moze da izgubi od partizana osim ako ne tankuje, preda skine gace... 

Link to comment

Maki je super drag covek zato sto je dosao da igra u KKP za manje pare nego sto bi dobio u nekoj drugoj ligi koja ima bolju finansijsku situaciju. Ne mora to biti top 16 klub Evrope, ali barem 80 klubova u Evropi placa bolje nego KKP. 

 

O Sasi je dovoljno pomenuti samo to koliko radi sa mladuncima. 

 

I sve to daje KKP-u auru posebnosti, uprkos svemu. 

Link to comment

Plej nam ne treba, samo Tepa nek igrao kao veceras.

 

ih, još da su nam svi protivnici ovakvi kao ovi od sinoć, ni mačvan ni pavlović nam ne bi bili potrebni do finala, a kamoli plej :D

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Moram da iskoristim priliku da hejlujem jednog Božu Đumića. Čovek je ničim izazvan doveden u ovu našu situaciju i svaki njegov dobar potez i dobru partiju treba  :Hail: A iznudio je recimo danas ono što se ne vidi u statistici treću Bobijevu na ofanzivnom skoku, ekstremno bitan momenat u utakmici

Link to comment

na momente bljesne, al se cini da ce na maksimumu karijere izgledati kao blago apgrejdovana verzija koste perovica. nema u njemu damara.

Link to comment

Moj utisak je koliko je Dragan bio bitan kada je u pitanju odbrambeni skok. Sad sam uzela da pogledam stats i vidim da je imao 8 komada. U jednom duzem periodu, kad god je bio haos pod kosem, neverovatno je kako je uvek tenkic izlazio sa loptom pored svih onih igraca.

 

S druge strane nismo videli dovoljno njegovih poena, kao ni Mihajlovih. Edo se vraca sledece nedelje. Malecki kreten je imao onaj jedan strava prodor, valjalo bi da dodatno i njega potera 3p sut.

 

Sve u svemu, imamo nekog pleja za koga imamo otvoreno interesovanje, Afroamerikanac, koji ima vise nego solidnu statistiku, ali i uzima jako puno suteva po utakmici. Ja ne mogu da gledam kako se Dule nervira oko toga. Bilo bi zapravo strava da ovaj ulazi kada se Tepa umori, ali sumnjam da bi bio moguc takav aranzman. Videcemo da li ce biti bilo sta od toga u naredna tri dana.

Edited by MayDay
Link to comment

Moram da iskoristim priliku da hejlujem jednog Božu Đumića. Čovek je ničim izazvan doveden u ovu našu situaciju i svaki njegov dobar potez i dobru partiju treba :Hail: A iznudio je recimo danas ono što se ne vidi u statistici treću Bobijevu na ofanzivnom skoku, ekstremno bitan momenat u utakmici

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...