Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Mislim da je većini građana ove zemlje u interesu da nemamo nijedan tim u EL, ako se učešće u EL potpomaže donacijama i sponzorstvima državnih firmi, umesto da te pare idu budžet i na polzu ovoga naroda seks turizam mladih službenika Vlade iz SNS-a 

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Mislim da je većini građana ove zemlje u interesu da nemamo nijedan tim u EL, ako se učešće u EL potpomaže donacijama i sponzorstvima državnih firmi, umesto da te pare idu budžet i na polzu ovoga naroda seks turizam mladih službenika Vlade iz SNS-a 

 

Pa ne verujem da mladi službenici na sex turizam mogu da potroše 2-3MX2 godišnje... To bi baš bilo puno sexa...

Link to comment

Pa ne verujem da mladi službenici na sex turizam mogu da potroše 2-3MX2 godišnje... To bi baš bilo puno sexa...

Pa to je samo jedan momenat između ostalih, dodaj malo masažera za stopala, mućke po Apotekama BG i namakne se tu koje milionče

Link to comment

Pa ne verujem da mladi službenici na sex turizam mogu da potroše 2-3MX2 godišnje... To bi baš bilo puno sexa...

 

:lolol:

 

Toliko ti uzme par gradskih sekretarijata za godinu dana samo na konto mita bekrije.

Link to comment

Mislim da je većini građana ove zemlje u interesu da nemamo nijedan tim u EL, ako se učešće u EL potpomaže donacijama i sponzorstvima državnih firmi, umesto da te pare idu budžet i na polzu ovoga naroda...

 

znam da će 90 posto ljudi ovo shvatiti kao opravdavanje ali kao da te pare idu u budžet

Link to comment

Pa to je samo jedan momenat između ostalih, dodaj malo masažera za stopala, mućke po Apotekama BG i namakne se tu koje milionče

Vidi, imam ja neka saznanja kako on ispumpaju pare koje ne možeš ni da zamisliš da ova država poseduje, i to na dnevnom nivou, ali ne vidim razlog da podržavam da to rade i u sportu, kad već rade u ostalim oblastima...

Link to comment

Vidi, imam ja neka saznanja kako on ispumpaju pare koje ne možeš ni da zamisliš da ova država poseduje, i to na dnevnom nivou, ali ne vidim razlog da podržavam da to rade i u sportu, kad već rade u ostalim oblastima...

Ma naravno. Poenta mog pisanja je da đe god te pare da odu iz CZ i KKP, na polzu naroda neće, sem ako pod narod ne računaš skupinu poltrona i srećnika... daleko odoh.

 

Elem, kad nam ga krne Lisac u kombinaciji sa Milom preko sudija, pa izvisimo za oba EL mjesta, biće veselo, tako da ovaj tvoj scenario nije nemoguć uopšte

Link to comment

:lolol:

 

Toliko ti uzme par gradskih sekretarijata za godinu dana samo na konto mita bekrije.

Ma znam ja to sve, i znam, na žalost i mnogo više (neznanje je majka sreće), ali nekako mi je se zgadilo da kažem: "kad već kradu svugde, neka malo i daju raji da se zabavlja"...

 

Nekako, dosta mi svega toga... Da se raja ne zabavlja, možda bi se šansa da se ovde nešto promeni, nekada, promenila, pa makar i za promil...

Link to comment

znam da će 90 posto ljudi ovo shvatiti kao opravdavanje ali kao da te pare idu u budžet

 

+1

 

Sipanje para u blizance je lose sa mnogo aspekata, ali bar donosi neku radost nama, sirotinji raji. Ni od cega drugog na sta bi se te pare potrosile ne bismo imali ni to malo zadovoljstva, tj. nikakvu korist.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Ma znam ja to sve, i znam, na žalost i mnogo više (neznanje je majka sreće), ali nekako mi je se zgadilo da kažem: "kad već kradu svugde, neka malo i daju raji da se zabavlja"...

 

Nekako, dosta mi svega toga... Da se raja ne zabavlja, možda bi se šansa da se ovde nešto promeni, nekada, promenila, pa makar i za promil...

 

+1

Link to comment

Ma znam ja to sve, i znam, na žalost i mnogo više (neznanje je majka sreće), ali nekako mi je se zgadilo da kažem: "kad već kradu svugde, neka malo i daju raji da se zabavlja"...

 

Nekako, dosta mi svega toga... Da se raja ne zabavlja, možda bi se šansa da se ovde nešto promeni, nekada, promenila, pa makar i za promil...

 

Da izvinis, meni se mnogo vise gadi kad vidim Vulina u bade mantilu kako krcka budzet u Hajatu. Necu dublje da ulazim u ovu raspravu da ne ispadne kako podrzavam davanje budzetskih para profesionalnim klubovima ali sva ta prica "mi dajemo klubovima a deca nemaju sta da jedu" je podvala posebne vrste.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...