Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Rasmus Larsen

 

bingo, imas pivo.

 

ajde kazite da ovako nije zanimljivije? podsetili smo se i damjinog penisa, i larsona i empejca...

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Fak, ko je taj?

 

ne znam, ali znam da ce imati 15-8-3 protiv nas u finalnoj seriji. 3-1 za partizan, zakljucavajte topik

Link to comment

sta znaci ruski uticaj? mislim u kosarkaskom smislu. u cemu je razlika u odnosu na situaciju da npr. Nemacka kompanija postane vlasnik.

 

Ogromna je razlika. Jer je Rus - Rus, a Nemac  Nemac :D  Ne bih da sirim u finansijsko-drustveno-politicki kontekst, ali nemam dilemu da izvor novca moze da utice na smer u kom bi se klub kretao.

 

 

A jel sprdnja sa ovim centrom ili nam stvarno dolazi? I sta ce nam koji moj centar?! Imamo Milutinova i Gagica. Plus Djoko...  A nemamo ni jednu cetvorku. I na trojci fali... Najmanja je rupa na centru, pa se sve nadam da se kojot sali malo sa nama u trenucima dokolice,

Link to comment

Djoko je dokazao i pokazao da na njega moze da se racuna...kada bi kkp igrao b ligu...milutinov se usporeno razvija a Gagi osim serije protiv zvezde gotovo da nista pokazao nije...tako da bih voleo da se kojot ne zajebava i da ovaj mali dolazi kod nas

Link to comment

Ma voleo bih i ja da nam na svaku poziciju dodje bar po 1 igrac. Ali kad znamo da cemo pojacanja dovoditi na kscicu, mislim da je pozicija centra poslednja na redu za dopunu.

 

A molba da popises stanje i na drugim pozicijama, ovako kao sto si za centra, pa da vidimo gde vise fali :) Ispasce da smo najjaci na 2 iako ce nam se tu vratiti igrac posle povrede od 9 meseci i to mesec dana po pocetku sezone. Tuga smo, jbga...

Link to comment

milutinov i gagic su vam u ovoj situaciji jako dobar par

ovom prvom treba "sigurna" pozicija prvog centra i minute da se razvija, posto vec duze vreme ozbiljno stagnira, a ovaj drugi iako ocigledno limitiran i iz ABA perspektive, svakako ce imati daleko bolji ucinak ako bude imao svoje mesto u rotaciji kao centar, a ne da luta izmedju pozicija, a ne mislim da ce imati problem da prihvati ulogu rezerve

koliko god vas nervirao, on je daleko bolja opcija od muslija, musli je mozda daleko talentovaniji od gagica, ali ce musli i za pet sezona biti na ovom istom niovu ili ga nece biti nigde, dok je gagic kakav god da jeste, iz utakmice u utakmicu bar malo bolji igrac

ako milutinov zalici na igraca od pocetka one sezone 2012/13 i ako se obojica budu razvijala  u dovoljnoj meri imacete opet vise nego korektan centarski par kad se budu delili trofeji

cak se i salic tu uklapa, sa svojim godinama i talentom (u smislu da mu je potaman da bude treci centar ekipe koja  igra ec i pri vrhu je aba lige)  da bude treci centar

Link to comment

Djoko je dokazao i pokazao da na njega moze da se racuna...kada bi kkp igrao b ligu...milutinov se usporeno razvija a Gagi osim serije protiv zvezde gotovo da nista pokazao nije...tako da bih voleo da se kojot ne zajebava i da ovaj mali dolazi kod nas

 

Krećem da čitam post i mislim "šta je bre pokazao", a onda ide nastavak.  Tako već može. 

Đoko je pomerio standarde mlitavosti, davno ustanovljene od strane Koste Perovića. Ovo je neki drugi nivo.

 

Tek ono na U20 prvenstvu, koja je to tuga bila...  

 

 

Ovaj mali deluje baš zanimljivo, moguće da ima izlaz iz ugovora jer su ispali i lige.

Edited by Jose Raul Capablanca
Link to comment

Ovaj više igra 5 nego 4? Al' ima mekanu ruku, vraćamo se košarci kada je igrao Glintić i mislim da je to jedan od retkih centara koji je u Partizanu šutirao trojke (tu je i Drobnjak, al' on samo iz auta :D).

Link to comment

ovaj mali je nebruseni dijamant...ima toliko prostora za napredak i on moze za godinu dve treninga i igre u KKP da postane legit za rotaciju u NBA timu. Brz rad nogu, moze da brani brze i nize od sebe, izlazi preterano visoko u odbrani pnr ali se brzo i vraca...nesvakidasnje mekana ruka za njegovu poziciju i konstituciju, lepa mehanika suta...kao sto se u onom draft report-u navodi, preterano bezi od kontakta, premekan je i ima slabu ledjnu tehniku, slabo pokriva prostor na def. skoku...a to nije nesto na cemu ne moze ozbiljno da napreduje radom...inace je u odnosu na Muslija oposit kada je u pitanju osecaj i orijentacija u prostoru :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...