Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sta je sa Zorkicem ?

 

edit: Nadjoh u medjuvremenu da jos uvek nekad tapka loptu , doduse malo se spustio u Tepa grbavi stav ali daj sta das ... Tako da ova utakmica ima smisla kao i Lezilebovicev predlog ...

 

nebojsa-zorkic-kosarka-1391299749-438521

Edited by Geo
Link to comment

Neće biti prodaje karata za gradski derbi. Da li će moći da se uđe, kako je bilo ranije?

 

 

 

 

 

You have to know the guy who knows the guy.

 

Pošto smo mi domaćini stvarno ne vidim razlog zašto ne bi ušli svi koji se zateknu ispred hale.

 

I cela ta priča o bezbednosti je toliko šuplja priča i toliko me nervira....Niti bezbednost ima neke veze sa kapacitetom niti se tako manje karata nađe u opticaju. Kao ona priča da moraš da imaš ličnu kartu kad kupuješ na blagajni i da ne možeš da uzmeš više od 4 karte. Da, kako da ne.

Edited by theanswer
Link to comment

otvara se KKP shop u Pioniru

 

B-2mkB4WwAAck9W.jpg

 

:Hail: 

 

koji smo carevi, kaskamo samo 15 godina za rivalima

 

 

mozda je i bolje tako da se opet tradicionalno ne povredi protiv njih...

 

Sa te strane da, ali s druge - treba nam svaka moguca pomoc koju mozemo da dobijemo da bi smo imali sanse protiv Zvezde. Ovako opet Pavlovic i Macvan moraju da pokidaju, i uz njih sin Dragan posto nema ko drugi.

Link to comment

 

koji smo carevi, kaskamo samo 15 godina za rivalima

 

Specijalizovani shop, samo za košarkaški klub, nema niko, ispravite me ako grešim... Ne računam one zajedničke tipa "crno-beli butik" "red-star shop" i ostale koji rade na principu procenta...

Link to comment

Specijalizovani shop, samo za košarkaški klub, nema niko, ispravite me ako grešim... Ne računam one zajedničke tipa "crno-beli butik" "red-star shop" i ostale koji rade na principu procenta...

 

Poprilicno sam siguran da Barselona ima, Makabi, Bajern sigurno, Nemci su to, znaju kako ;) to je oduvek i bio nas problem, jer se ravnamo prema domacoj sirotinji i onda kad se pojavi neko sa dva grama mozga (kao Zvezdin marketing recimo) nas ispreskace za godinu dana.

 

Inace, podrzavam i otvaranje shopa i nadam se slicnim akcijama.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...