Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

ovo je prvi put ove godine da nam je zona pomogla. svaki, ali svaki put kad je njasvi probao zonu ove godine smo ga izduvali samo tako. 

 

Igraćemo to i dalje protiv Zvezde. Jednostavno nemamo nikakvu odbranu onog trenutka kad probiju našu spoljnu liniju, a protiv ove ekipe Zvezde je uvijek opcija osloniti se na njihov lošiji šut.

Link to comment

Jeste, dobro smo ga čuvali. Ali samo njegovo prisustvo u reketu nas je koštalo većeg broja poena. A mi nemamo način da ga izvučemo spolja..teško mi je da priznam, ali Gagić jeste bio koristan s te strane.

 

Fali nam unutrašnji defanzivac više nego plej u ovom trenutku, u prvom poluvremenu je baš bilo vidljivo. Očekujem da ćemo se i sledeće nedelje kockati sa zonom koja je večeras davala jako dobre rezultate.

 

Ima veze i sa protivnikom, ali nije ovo bio jedan od boljih dana Partizana ove sezone.

 

skoro sve se slažem uz opasku da se mi generlano uvek kockamo sa šutom protivnika, pogotovo nekog protivnika koji je na papiru bolji od nas, to je jednostavno deo naše defanzivne šeme godinama

Link to comment

Prevara™ debitovao u NBA

 

U porazu od Oklahome od 119:94, ovaj francuski centar je igrao 18 minuta, postigao osam poena (šut 3/6 iz igre, uključujući tu i jednu promašenu trojku), a zabeležio je i tri skoka, kao i dve blokade.

Link to comment

veoma sam radostan sto je lovernj otiso u nba i sto je evroliga puna bivsih partizanovih igraca. to je znak da se dobro radi u klubu. da je bolja uprava bili bi favoriti i ove godine ali od toga nema nista. cekamo bolja vremena..

i jopet Bravo Zofri!!!!  

Link to comment

Nije nista toliko ozbiljno

 

Muriću snimljen zglob: (Ne)spreman za derbi

 

- Radi se o klasičnoj distorziji, a period oporavka je u skladu sa prirodom takve povrede. Medicina ne može uvek tačno da predvidi koliko će to trajati - kaže Vujošević.

Link to comment

 

Po nezvaničnim informacijama u hali Pionir biće održan revijalni košarkaški meč u kome će snage da odmere sadašnji igrači Partizana i legende kluba, a sav prihod od ulaznica biće pomoć košarkaškoj sekciji koja se nalazi u teškoj finansijskoj situaciji.

 

Utakmica bi trebalo da bude odigrana 11. marta u Pioniru, a cena ulaznice biće 600 dinara tribine, 1000 parter i 1500 dinara loža. Pored legendi Partizana i sadašnjih prvotimaca u revijalnoj večeru učešće će uzeti i poznati Grobari, glumci i muzičari kojima je crno-bela boja na srcu.

hotsport.rs

Link to comment

mi smo izgleda stvarno ocajni  :(

najlukavije u celoj cokijevoj podrivackoj strategiji ove sezone je sto su debelom izgradili (a njemu tesko bilo) imidz manic street preachera, a realnost je da nama izgleda stvarno gori pod nogama.

Link to comment

Neće biti prodaje karata za gradski derbi. Da li će moći da se uđe, kako je bilo ranije?

 

 

A treneru su drugi napravili imidž manijaka, nije on naravno tome doprineo.

Link to comment

Jel to znači da 12. marta stiže plej?

 

Teško, rok za registraciju je 5. mart...  A realno, na tom meču će se uzeti pare za dobroog pleja na dva meseca, ali ne verujem da to našima nešto znači...

Link to comment

Da su napravili tri slicne utakmice sa sloganom "Pomozite da dovedemo jebenog plejmekera" , svaki put bih se odazvao ... ovako stvarno ne vidim svrhu igranja i pomoci sredinom marta (raspao se za ta dva meseca trenutni sastav ili ne , el.necemo izboriti)                   

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...