Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

nije samo odbrana, ne secam se da je ikada u partizanovoj istoriji nekom igracu toliko puta lopta ispala iz ruke kao njemu, pa imao je barem tuce promasenih zakucavanja te sezone. nesto ga i ne pamtim da je voleo jacu kontakt igru, a gde je rasko superzahvalan igrac, tako da vlade sigurica i nije zasluzio prozivku po ovom pitanju.

 

no opet, i takav kakav je bio, dzavai je opet >> gagic ili + djumi.

 

btw, ako ima i tracak istine u legendi da je vj imao prilicno zasluga u pekmenovom, maricevom & vranesovom napretku, te gledajuci medjeda djumija sinoc, postavlja se pitanje sta uopste cekamo da ga zovemo nazad. idealna sansa i da se resimo i gasica pritom  :evil:

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Valjda se izvukao iz onih porodičnih problema, zato je i batalio Igokeu. Ako može npr. Đokić da bude HC Metalca i prima redovnu platu, može i VJ negdje sigurno da se udomi.

Link to comment

Ne može se dobiti utakmica kada promašiš 11 bacanja, da kažeš da je bar 5,6 moralo da uđe pa bi bio egal. Kako je Milosavljević igrao pre povrede, plače mi se, ladno ga je Blažič nadigrao danas. Murić u kanalu, Milutinov u kanalu, Tepić u kanalu, Dalo i Bezbradica prisutni samo duhom, Đumić je za njih igračina zaista. Andrić i Marinković isto bez nekog doprinosa, rezultat je još i fantastičan. Ne možeš baš sa dva igrača od kojih ti jedan napravi glupave penale i izvede sebe iz utakmice a drugi generalno nije nikakav defanzivac dobiti ovakvu utakmicu. 

Link to comment

Ne može se dobiti utakmica kada promašiš 11 bacanja, da kažeš da je bar 5,6 moralo da uđe pa bi bio egal. Kako je Milosavljević igrao pre povrede, plače mi se, ladno ga je Blažič nadigrao danas. Murić u kanalu, Milutinov u kanalu, Tepić u kanalu, Dalo i Bezbradica prisutni samo duhom, Đumić je za njih igračina zaista. Andrić i Marinković isto bez nekog doprinosa, rezultat je još i fantastičan. Ne možeš baš sa dva igrača od kojih ti jedan napravi glupave penale i izvede sebe iz utakmice a drugi generalno nije nikakav defanzivac dobiti ovakvu utakmicu. 

 

sve tačno.

 

falio nam je još makar jedan raspoloženi igrač. murić ili milosavljević. murić je večeras bio izuzetno loš, nadam se da se nije povredio. 

 

ne može ovako, bez pleja, nešto normalno da se postigne. moramo nekako izbeći zvezdu ili će to biti naš kraj što se tiče evrolige.

Link to comment

Tužno je što je zaista ova ekipa sa jednim normalnim plejom dva puta bolja. Znači, ne mora taj igrač da bude scorer da kreira sam za sebe, čak može da ima i malo bolji samo procenat od Tepića u šutu, ništa specijalno, ali da imamo neki flow u igri, da recimo Mačvan prima lopte ranije tokom napada ili u boljim pozicijama, to nama najviše treba. Neke kretnje koje bi do sad trebalo da idu kao podmazane, idu jako sporo, jako sporo ide prenos lopte sa strane na stranu, tu je najveći problem po meni, zato i često ulazimo u probleme, nama je svaki šut u prvoj četvrtini bio maltene težak šut. I onda kad igrač krene da promašuje ko recimo Gagi te teške šuteve ili Murić kada nema neke lake šuteve onda ne mogu da ubace ni ono što treba da ubace, ona sekvenca sa 4 promašaja Murića zaredom je bila utakmica za nas.

Link to comment

aj ovako, prvo - nije bilo davljenja, sorke sa murijom itd.

drugo, na terenu sve ok takodzer. respect za sve.

trece, mnogo smo blize yveydi nego sto sam ocekivao. uz postenog playa postoji nada, cak i u seriji. bez playa nema teorije. zvezda je u aba okvirima neprikosnovena. jeste, danas su bila bacanja i blazic, sledeci put ce biti kalinic, posle toga marjanovic, pa onda izgubljene lopte, skok, itd... zvezda je bolji tim od partizana u ovom trenutku. da se igra 100 utakmica, zvezda bi dobila 75.

mi moramo da izmislimo evroligu ove godine inace ce nas dvojac bez kormilara unakaziti za sledecih 15 godina, i sledeca sezona ce postati nasa himna i sveti gral.

Link to comment

Partizanu je odsustvo Gagića mnogo veći problem protiv Zvezde, nego protiv drugih timova. Milutinov nema šta da traži protiv Bobija.

gagic je bio partizanov ubjedljivo najbolji unutrasnji defanzivac. cak je i njegova statistika bila odlicna, 10 poena i 5 skokova za manje od 20 minuta, sta ces vise. od bckaup igraca.

Link to comment

bobija smo odlicno cuvali danas. jbte, nije stvar u bobiju. curi na sve strane. lazic nam je jebao kevu u prvoj. u sledecem aba derbiju ce biti zirbes ili tejic ili jenkins ili avdija junfer. kake to ima veze..

Link to comment

aj ovako, prvo - nije bilo davljenja, sorke sa murijom itd.

drugo, na terenu sve ok takodzer. respect za sve.

trece, mnogo smo blize yveydi nego sto sam ocekivao. uz postenog playa postoji nada, cak i u seriji. bez playa nema teorije. zvezda je u aba okvirima neprikosnovena. jeste, danas su bila bacanja i blazic, sledeci put ce biti kalinic, posle toga marjanovic, pa onda izgubljene lopte, skok, itd... zvezda je bolji tim od partizana u ovom trenutku. da se igra 100 utakmica, zvezda bi dobila 75.

mi moramo da izmislimo evroligu ove godine inace ce nas dvojac bez kormilara unakaziti za sledecih 15 godina, i sledeca sezona ce postati nasa himna i sveti gral.

20 pandura je zavrsilo na ortopediji u nisu sto znaci da je sa druge strane bilo puta 5.

Link to comment

aj ovako, prvo - nije bilo davljenja, sorke sa murijom itd.

drugo, na terenu sve ok takodzer. respect za sve.

trece, mnogo smo blize yveydi nego sto sam ocekivao. uz postenog playa postoji nada, cak i u seriji. bez playa nema teorije. zvezda je u aba okvirima neprikosnovena. jeste, danas su bila bacanja i blazic, sledeci put ce biti kalinic, posle toga marjanovic, pa onda izgubljene lopte, skok, itd... zvezda je bolji tim od partizana u ovom trenutku. da se igra 100 utakmica, zvezda bi dobila 75.

mi moramo da izmislimo evroligu ove godine inace ce nas dvojac bez kormilara unakaziti za sledecih 15 godina, i sledeca sezona ce postati nasa himna i sveti gral.

bobija smo o

 

Pa naravno, nesto slicno sam napisao na drugom topiku. I dalje ne mogu da verujem kako je moguce da ne mogu da skupe neku kintu za ovih par meseci i malo zakomplikuju komsijama.

Edited by Yoda
Link to comment

u jbte. dobro, bar u hali nije bilo kolateralnih desavanja... svaka cast muriji.

 

pazi ovako, da obe grupe navijača žele da naprave sranje nema te murije koja bi to sprečila, možda kad bi pre toga bilo neko ogromno sranje pa da se onda baš baš sprovede obezbeđenje na neki visok nivo.. evo ti današnji primer, grobari su išli organizovano do niša pod pratnjom. da nisu hteli da idu tako, nego recimo da su se inkognito pojavili tamo pre podne, bogotac ne bi mogao ništa da spreči.. ali to je sve neka druga priča koja ide u sve sfere društva. tako da u suštini treba da budemo srećni što ovo ovako prolazi..

Edited by theanswer
Link to comment

bobija smo odlicno cuvali danas. jbte, nije stvar u bobiju. curi na sve strane. lazic nam je jebao kevu u prvoj. u sledecem aba derbiju ce biti zirbes ili tejic ili jenkins ili avdija junfer. kake to ima veze..

 

Jeste, dobro smo ga čuvali. Ali samo njegovo prisustvo u reketu nas je koštalo većeg broja poena. A mi nemamo način da ga izvučemo spolja..teško mi je da priznam, ali Gagić jeste bio koristan s te strane.

 

Fali nam unutrašnji defanzivac više nego plej u ovom trenutku, u prvom poluvremenu je baš bilo vidljivo. Očekujem da ćemo se i sledeće nedelje kockati sa zonom koja je večeras davala jako dobre rezultate.

 

Ima veze i sa protivnikom, ali nije ovo bio jedan od boljih dana Partizana ove sezone.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...