Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

kako ćemo? hoćemo li da škrabamo po topicima ili će neko da otvori poseban topik za kup? :)

 

ja predlažem da se otvori topik za kup radivoja koraća ali da bude i za ovu i nastupajuće godine. šta kažete?

Link to comment

gledao juce ponovo finale aba 2011 protiv olimpije u stozicama. jbte, iz danasnje perspektive to izgleda ko mia-la finale nba. opako opako prvo poluvreme. na klupi jerrels, gagi, luca, bogdan. na terenu jawai, gist, vesely, kec... mrak. bolji smo bili 2010, ali ovaj tim i ova utakmica su ostali malo zaboravljeni bas mozda iz tog razloga. e da, palo mi na pamet kako zoc sada tura veselog na 5, a tada je igrao trojku.. 

Link to comment

To nam je sigurno bio najskuplji tim u istoriji, ciji potencijal nije iskoriscen na najbolji nacin u evropskim okvirima (Abu i kup uzeli teskom mukom , domacicu superiorno)

Edited by Geo
Link to comment

gledao juce ponovo finale aba 2011 protiv olimpije u stozicama. jbte, iz danasnje perspektive to izgleda ko mia-la finale nba. opako opako prvo poluvreme. na klupi jerrels, gagi, luca, bogdan. na terenu jawai, gist, vesely, kec... mrak. bolji smo bili 2010, ali ovaj tim i ova utakmica su ostali malo zaboravljeni bas mozda iz tog razloga. e da, palo mi na pamet kako zoc sada tura veselog na 5, a tada je igrao trojku.. 

nabacio je vesely dosta mase od tad, jer je u nba bio spor da igra trojku. problem je sto nema ni sut, pa je vjerovatno najkorisniji na petici.

Link to comment

a ne znam za barsu, kod nas je bio prosečan. više nas je nosila spoljna linija, dok je sezonu pre te jaču ulogu imala unutrašnja (što je i normalno kad si imao robertsa na 4 i marića na 5. mariću je čak uspelo da zabode i trojku dva-tri puta, onako iz očaja, jawaia ne mogu uopšte da zamislim kako šutira trojku, verovatno bi prebacio tablu jedno metar-dva). ok, ima nešto i do trenera, ali ima i do igrača.

Link to comment

hehe, sad bi se od srece izudarali nogom u guzicu da imamo jednog tako prosecnog u rosteru.

podsecao je malo na bejbi gorilu, derila doukinsa, ali nazalost, samo fizickim izgledom. steta za onakve fizikalije.

Link to comment

a ne znam za barsu, kod nas je bio prosečan. više nas je nosila spoljna linija, dok je sezonu pre te jaču ulogu imala unutrašnja (što je i normalno kad si imao robertsa na 4 i marića na 5. mariću je čak uspelo da zabode i trojku dva-tri puta, onako iz očaja, jawaia ne mogu uopšte da zamislim kako šutira trojku, verovatno bi prebacio tablu jedno metar-dva). ok, ima nešto i do trenera, ali ima i do igrača.

 

Ja sam misljenja da je to vise do Vlade koji nije umeo da ga iskoristi kako treba nego do samog Jawaija. Debeli je bio dosta pokretan za svoju masu, secam se da je prvih par utakmica izdominirao, posle su ga skautirali i izvalili da ne igra odbranu, pa ga je ovaj klupirao i gurao Raska u prvih 5.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...