Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koлико ја капирам то уопште није ни била поента ове Тимије ове реплике

 

zasto se pretpostavlja da evroliga donosi novac sama po sebi?

 

Дакле са аспекта пословања та ЕЛ доноси много и битна је за живот клуба, ал она сама по себи не носи ништа већ неко то треба да искористи, пре свега за набављање новца а она и кроз скупљање талентованих играча давањем прилике да играју најјаче клупско такмичење на континенту.

Link to comment

Dangubic, Kalinic sve to iz domace lige bi zavrsilo kao bebice da ste otisli u El. Tako bilo od vazda.

ne evroliga, nego opste stanje u klubu. dolazili su dobri domaci i strani igraci u zvezdu i ranije svaki put kad se pravio projekat nekakve evropske zvezde u koju se upumpavao novac. da partizan ima stabilniju finansijsku i svaku drugu situaciju u klubu, dangubici i kalinici bi dolazili u klub i bez evrolige.

Link to comment

Šansa da nam se dogodi ovo što se komšijama dogodilo - da navijaju za privatni klub jednog kriminalca - postoji samo ako prihvatimo ovaj rezon "posle Vujoševića potop".

pejsi, sjajn ti je svaki post na ovu temu. medjutim, moram ovde da te ispravim. vi vec navijate za privatni klub, doduse ne jednog, vec dva kriminalca.

 

i molio bih diskutante da ne zapocinjemo 722. rundu razgovora na temu "ko je veci kriminalac". coki je. al je to za ovu pricu potpuno nebitno.

Link to comment

druga je stvar što je pionir pun protiv levskog ponedeljkom u 6 i što pred olimpiju recimo nije bilo karata 3h pred početak.

Lepo je sto ljudi prepoznaju da je timu potrebna pomoc sa tribina, pa dolaze u tolikom broju, ali sve skupa me nekako podseca na nesto sto se u FKCZ pre par sezona nazivalo "mobilizacijom". Nemam kristalnu kuglu da bacim pogled u buducnost i saznam kako ce se odvijati sudbina KKP, ali u tom nasem slucaju znamo kako se zavrsilo i pored ogromne podrske.

...................................

 

Samo bih se jos nadovezao na pricu o verovanju u Boga Vujosevica. Iz moje perspektive PPP je JEDINO mesto gde od nekoga ko navija za KKP mogu cuti, tj. procitati i koju kritiku, pa cak i ruznu rec kada je on u pitanju. Jasno mi je da je svojim dugogodisnjim uspesnim radom i takmicarskim uspesima (da se zadrzim samo na tom segmentu) zaduzio ljude da veruju i dalje, ali mi nikako nije jasno kako i cestim losim potezom, postupkom ili izjavom svi oko mene koji navijaju za KKP bukvalno bez imalo negativne kritike sve upijaju i jos vise veruju i klanjaju se istom, iako su stvari nekada vise nego ocigledno pogresne.

 

Sa pojedincima cija sam misljenja oduvek cenio, bez obzira sto su cesto suprotna od onoga sto ja mislim, sam gotovo prestao da nacinjem sportske teme, jer - videces, Gagic ce potpisati za Zvezdu (iako stoji podatak da je kasno za prelazak u ABA)... Dule godinama radi bez dinara, kako drugacije, odakle pare... normalno je sto se buni da Slovenci sude protiv MZT-a jer je Olimpija u tom momentu odmah iza i to se radi namerno (prethodni put su to bili Hrvat i Bosanac hrvatskog porekla, ali i to je namerno)... kazem da je nerealno da ispada da dugi niz godina KKP ne uspeva da zaradi od ulaznica u EL iako je uvek krcato (naravno da Covic daje lazne podatke o ciframa)... mogli bi u klubu malo da se iscimaju na marketisnkom planu (sta ce nama to, mi smo institucija, lepo Dule kaze)... iako Bertansa ne gotivim zbog sabanskog ponasanja, uzasno je lose da ga isproziva i opljuje na onaj nacin, pre svega sto se vratio i zavrsio sezonu mozda rizikujuci obnovu povrede, a mogao je da trenira u Americi, jer bi mu SA to obezbedio, dobijam odgovor da je mogao da se postavi kao Lovernj i ispao bi covek, a ne govno.... i masu drugih tema o kojima se ovde cesto polemise na ovaj ili onaj nacin, ali u RL se izgleda zapatio samo jedan nacin, a to je da je istina jedino sta kaze Dule. Pritom, ne govorim o klincima, vec o ljudima koji prate sport duze od 15,20 godina.

 

Izvinjavam se na dugom postu i nabrajanju, ali me interesuje kakva je situacija u okruzenju ostalih ljudi odavde, jer ono sto cesto cujem privatno i sto mogu da procitam ovde se razlikuje kao nebo i zemlja.

 

edit: ako moderacija ovaj post shvati kao nastavak neke lose price koja se svako malo pokrene, neka slobodno brise, nije mi namera da ulazim u rat sa pojedincima koji ce mozda pogresno protumaciti sve napisano.

Edited by Segundo
Link to comment

pejsi, sjajn ti je svaki post na ovu temu. medjutim, moram ovde da te ispravim. vi vec navijate za privatni klub, doduse ne jednog, vec dva kriminalca.

 

i molio bih diskutante da ne zapocinjemo 722. rundu razgovora na temu "ko je veci kriminalac". coki je. al je to za ovu pricu potpuno nebitno.

hvala, ali ovde nisi u pravu. mi navijamo za košarkaški klub za koji oduvek navijamo i navijaćemo i nakon što ova govna odu. 

 

u slučaju komšijskog kluba situacija je malo složenija. to je doslovno privatni klub, uz to drugi klub u odnosu na onaj za koji su zvezdaši navijali. 

Link to comment

hvala, ali ovde nisi u pravu. mi navijamo za košarkaški klub za koji oduvek navijamo i navijaćemo i nakon što ova govna odu. 

 

u slučaju komšijskog kluba situacija je malo složenija. to je doslovno privatni klub, uz to drugi klub u odnosu na onaj za koji su zvezdaši navijali. 

ne slazem se ali to stvarno nije bitno. necu vise na ovu temu.

Edited by ikar
Link to comment

Pa dobro, današnja Zvezda je realno i suštinski drugi klub u odnosu na onu našu...Zokija Radovića i Guze Jankovića :patetika:  :D

 

Druga je stvar što neki od nas misle da je i Partizan ništa manje privatan klub od Zvezde, ali makar formalno i dalje fercera pod istim naslovom kao i onaj davni, šmekerski KKP.

Link to comment

Privatni ili državni, nije toliko bitno u našim uslovima. Mislim da se u dogledno vrijeme neće desiti da će ovi klubovi moći da se bodre bez da se prethodno ne začepi nos. Ima neka granica dokle to može da se trpi, a to je već stvar svakog pojedinca, koliko on može da istrpi. Za mene je, recimo, ulazak Vučelića kao jednog od faktora koji nešto odlučuju u klub, znak da je vrijeme da se iskulira sa čitavom tom stvari.

Link to comment

Ma ok, naravno. Navijanje nikad ne može biti potpuno racionalna stvar. Zato je i svaka rasprava na temu kako možete za njih da navijate, sram vas bilo, mi lepi, pametni i buntovni, a vi ovakvi i onakvi, užasno glupe i zamarajuće.

Link to comment

Lepo je sto ljudi prepoznaju da je timu potrebna pomoc sa tribina, pa dolaze u tolikom broju, ali sve skupa me nekako podseca na nesto sto se u FKCZ pre par sezona nazivalo "mobilizacijom". Nemam kristalnu kuglu da bacim pogled u buducnost i saznam kako ce se odvijati sudbina KKP, ali u tom nasem slucaju znamo kako se zavrsilo i pored ogromne podrske.

 

 

ja sigurno nisam objektivan ali je ta cela stvar oko mobilizacije pokrenuta sa severa od navijačke grupe u momentima kada su dok je alkatraz bio najjači počeli da gube primat pa se to nekako povezalo sa dolaskom prosinečkog i željom običnih zvezdaša da se prekine dominacija fkp. znači krenulo je sa navijačke tribine, prenelo se na ostale tribine a sada opet na severu postoji kakva takva brojnost ljudi ali nema ljudi na ostalim tribinama. u slučaju kkp je mislim više ova druga stvar, više su obični partizanovci pa ih onda prate i navijačke grupe, bar je to neki moj utisak. 

 

što se nekog mog okruženja tiče ono nije naklonjeno vujoševiću kao bogu sigurno, mada ja još nisam sreo nikoga da  gleda na njega kao što je neko uopšteno mišljenje o njemu kao psihopati ovde na forumu. dok god vujošević pobeđuje zvezdu on će imati apsolutnu podršku. a apropo one priče oko navijačkih grupa i njihove podrške, ima vujošević tu dosta repova koje vuče recimo od fajnal fora iz pariza koje su navijačke grupe izbojkotovale pa je imao sukob sa zabranjenima dok su bili na drugoj tribini, oni ga definitivno ne vole a sada su deo zvanične tribine itd itd

Edited by theanswer
Link to comment

Privatni ili državni, nije toliko bitno u našim uslovima. Mislim da se u dogledno vrijeme neće desiti da će ovi klubovi moći da se bodre bez da se prethodno ne začepi nos. Ima neka granica dokle to može da se trpi, a to je već stvar svakog pojedinca, koliko on može da istrpi. Za mene je, recimo, ulazak Vučelića kao jednog od faktora koji nešto odlučuju u klub, znak da je vrijeme da se iskulira sa čitavom tom stvari.

 

To nikada nije ni moglo kad su Zvezda i Partizan u pitanju. Od osnivanja su u oba kluba radili i entuzijasti i sportske velicine ali takodje i politicki kriminalci, nitkovi i bitange. Covic, Vesic, Andjelkovic, Dacic, Marjanovic, Dodik, sve to samo u poslednjih dvadesetak godina, da se i ne pominje sitnija boranija. KK Partizan trenutno neodoljivo podseca na FK Zvezda od pre dvadeset godina, na celu kluba sportska velicina i znalac ali muljator (Vujosevic-Dzajic) a s druge strane state-sponsored politicki krimos (Marjanovic-Covic) kod komsija.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...