Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

jasno je meni da DV ima široku podršku uprkos ponašanju, ali mi nije jasno šta znači da simpatizeri štite i od koga. kao da neko može da ga smeni, dok on ne odluči da je vreme da ode.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

beware, kad smo pre par godina izneli tu tezu ovde na forumu umalo nismo bez foruma ostali. 

 

nisam tad bio prisutan ovde a i dosta se promenilo. trenutno je takva situacija ali ako ćemo o procentima siguran sam da jedno 90 posto ljudi podržava vujoševića i sve što on uradi

 

ja bih lično da ode danilović jer nikakvu korist od njega nemamo. ježim se dok pišem tu rečenicu, koliko je to nekad bilo nestvarno da će neko negde da napiše da nemamo korist od danilovića. eto na šta smo spali.

Edited by theanswer
Link to comment

Milutinov je dosta dobro. Nije trenirao, ali se oseća dobro i povreda nije ozbiljna. Kakva je tačno povreda u pitanju je naša klupska stvar”, rekao je Vujošević.

Link to comment

nema garancija da će vujošević otići iz kluba u slučaju neuspeha na kraju sezone. čovek svojim ludačkim izjavama svesno pravi sebi alibi za neuspeh u vođenju kluba. svaki neuspeh će biti interpretiran kao posledica zavere, simbioze, itd. najvatreniji će popušiti svako objašnjenje, neće biti kritične mase da ga se otera iz kluba, a sledeću sezonu ćemo početi sa blokiranim računom i tepićem kao najboljim igračem. 

 

Šta je uopšte neuspjeh, u situaciji u kojoj se Partizan trenutno nalazi? Čović ređa neuspjehe godinama, pa se nešto ne sjećam da sam čuo da je neko napisao da treba da ode na kraju sezone, u slučaju neuspjeha.

 

Postoji više razloga zbog kojih bi Vujošević trebalo da napusti klub, ali nijedan od njih nema veze sa sportskim aspektom.

Link to comment

Ja mislim da Vujošević neće otići sam. Setite se samo Klobučara, koji je imao jedan ugovor a posle se pojavilo još "nešto". Mislim da se to "nešto" nalazi i

u ugovoru sa Vujoševićem.On ne prima redovnu platu, ali znajući njega, uzima menice ili anekse ugovora.

Tako da, ako Vujošević ode pod led ko zna šta se pojaviti kasnije. Ipak on je glavni i on potpisuje ugovore (zajedno sa Danilovićem) i mnoge opcije su otvorene.

 

Čović nije trener, a vujošević nije gazda (ili možda jeste?).

Link to comment

Ja mislim da Vujošević neće otići sam. Setite se samo Klobučara, koji je imao jedan ugovor a posle se pojavilo još "nešto". Mislim da se to "nešto" nalazi i

u ugovoru sa Vujoševićem.On ne prima redovnu platu, ali znajući njega, uzima menice ili anekse ugovora.

Tako da, ako Vujošević ode pod led ko zna šta se pojaviti kasnije. Ipak on je glavni i on potpisuje ugovore (zajedno sa Danilovićem) i mnoge opcije su otvorene.

 

Čović nije trener, a vujošević nije gazda (ili možda jeste?).

a ti bas znas vujosevica, ili samo onako povrsno

Link to comment

A zasto je Partizan u teskoj situaciji I ko je zbog toga kriv? Godinama se igra EL I posluje se u fazonu "sta vas boli kurac, mi smo Partizan". Naravno da su krivi PSD I Dule.Nema to veze ni sa Covicem ni sa Zvezdom...

Link to comment

A zasto je Partizan u teskoj situaciji I ko je zbog toga kriv? Godinama se igra EL I posluje se u fazonu "sta vas boli kurac, mi smo Partizan". Naravno da su krivi PSD I Dule.Nema to veze ni sa Covicem ni sa Zvezdom...

 

Akcenat priče je bio na rezultatskim uspjesima, a ne finansijskim.

A taj argument o nekoj isplativosti dobrih rezultata u evroligi nema veze sa životom, eno Montepaski je bio najstabilniji evroligaš pa ništa. A imaš turske timove koji nemaju nikakve rezultate godinama pa su im budžeti sve veći. Nećemo valjda ponovo o ovome, ispričana priča sto puta, vrtimo se u krug.

Link to comment

Nije relevantno za diskusiju. Partizan je trenutno u teškoj situaciji, ali navijjači priznaju samo uspjeh.

 

Nije relevantno jer tebi tako odgovara da izguras poentu  :lolol:

Cinjenica je da je Covic preuzeo nestabilnu Zvezdu kada je bila pred gasenjem, a da sada igramo El i vec drugu sezonu smo glavni favoriti za titulu.

Vujosevic je u svakom trenutku nasledjivao KKP koji je bio krajnje dominantan, igracki i finansijski i naravno da se od njega ocekuju uspesi.

Finansijska isplativost El nije dovoljna da se odrzi kvalitet za stabilnost u Evropi, ali ako nakon toliko prodatih/stvorenih igraca i igranja El godinu za godinom ne moze da se sastavi ekipa koja je pretendent na titulu u ligi gde jedna Olimpija predstavlja ozbiljnog protivnika, onda je Vujosevic verovanto jedan od krivaca?

 

Akcenat priče je bio na rezultatskim uspjesima, a ne finansijskim.

 

Pa Dule je taj koji rezultatske uspehe i neuspehe pravda finansijama, tako da je neizbezno to provuci kroz raspravu.

Edited by Blud
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...