Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

moramo da dobijemo zbezdu ako računamo na nešto više od 4.pozicije + ne smemo da izgubimo u morači + cedevita mora da izgubi od zvezde...

 

ne vredi, obrni - okreni moramo da gledamo šta će da uradi solnok protiv cedev/buduć...ili da izgubimo od zvezde ali da dobije cedevita budućnost a mi budućnost u morači +12....ili +11 ali da postignemo više od 72 koša.

 

meni je svejedno bili treći ili drugi, samo da ne budemo 4. jer mi se ne svidja unapred taj vankošarkaški scenario + mislim da je zvezda bolja od nas, a mi bolji od cedev/budućnosti bez obzira da li gostujemo ili smo domaćini.

 

edit: aha, sad videh, mi smo domaćini zvezdi prvog marta u nedelju. pa dobro možda i ima šanse da ih dobijemo. videćemo u kupu kakvi smo kada budemo igrali protiv njih. da li možemo da se nosimo sa njima...

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne vredi, obrni - okreni moramo da gledamo šta će da uradi solnok protiv cedev/buduć...ili da izgubimo od zvezde ali da dobije cedevita budućnost a mi budućnost u morači +12....ili +11 ali da postignemo više od 72 koša.

 

Nema toga u kosarci, ako se utakmcia zavrsi istom razlikom gleda se ukupna kos razlika, a tu su oni trenutno bolji za 60ak poena. To nije nedostizno, ali opet nategnuto.

Link to comment

Nema toga u kosarci, ako se utakmcia zavrsi istom razlikom gleda se ukupna kos razlika, a tu su oni trenutno bolji za 60ak poena. To nije nedostizno, ali opet nategnuto.

 

pa dobro, onda mora + 12. hmm koliki god da su raspad opet su nam šanse ne tako velike da ih razbijemo tamo.

Link to comment

samo da podelim sa vama neku moju konstataciju da sam veći optimista nego što sam bio do sada. mislim da su nam veće šanse od 50% da završimo kao treći. gledao sam utakmice cibona-cedevita i cibona-partizan. dule je ekipu maksimalno utegao koliko je mogao. ako bi smo bili treći a cedevita druga, moje mišljenje je da bi cedevita protiv nas za nijansu bolje prošla od cibone koja je bila na koraku do pobede protiv njih.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Tesko je izvodljivo da navijam za vas protiv Zvezde, ali s obzirom da vase cetiri pobede do kraja bacaju Buducnost na cetvro mesto, mozda nije zgoreg biti oportunista ovaj put.

Link to comment

Tesko je izvodljivo da navijam za vas protiv Zvezde, ali s obzirom da vase cetiri pobede do kraja bacaju Buducnost na cetvro mesto, mozda nije zgoreg biti oportunista ovaj put.

 

Posle nase utakmice u Podgorici mislim da nema nikakve veze ko ce nam pasti u polufinalu, sto se rezultata tice. Jedino sto, eto, ako ne bude Partizan imacemo sanse za dva tima u Evroligi i bice vise kosarke a manje sranja.

Link to comment

ja navijam da zvezdu izbace iz lige, tako cemo sigurno izbeci partizan. nije zgoreg biti oportunista ovaj put.

 

Pokusavao sam da se setim zasto nedostajes na forumu kada te nema, posto su se neki radovali kada si se vratio, al priznajem da nisam uspeo.

 

 

nikodije vec poceo da skida gace. ™ by kari.

 

Nema to veze sa skidanjem gaca™, Buducnost je jednostavno losiji tim od Partizana, to je sve.

Link to comment

Ima veze, harpere. Ima veze :)

 

Za nas nema. Po meni, nama bi najtezi protivnik bila Cedevita, narocito otkako su doveli Baraca da podeblja reket, a najvise bih voleo Buducnost jer imaju najslabijeg trenera i ne mogu da nam naprave veliku stetu na cetvorci gde smo najtanji u odbrani. Partizan je tu negde izmedju. Za nas je najbitnije da posteno odigramo preostale utakmice do kraja a vi kako se poredjate.

Link to comment

Ako smem da pitam, šta te je opčinilo toliko u Zvezdinoj pobedi u Podgorici? Imajući u vidu da bi izgubili utakmicu da su ovi zagradili Kalinića. Mada to jeste šta bi bilo kad bi bilo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...