Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

da li ima neko njegove (milutinov) ukupne statistike od prošle sezone i ove u aba ligi? živo me zanima da uporedimo to, da vidimo da li ima nekog napretka..?

 

Pa, ako se posmatraju samo parametri, napredovao je, sigurno. Međutim, nije baš tako jednostavno, treba uzeti u obzir da je ove godine njegova uloga u ekipi veća, a konkurencija slabija. U ligi je ove godine baš mali broj kvalitetnih centara. U evrokupu je, recimo, bio prilično inferioran.

Neki subjektivan utisak je da je najbolje igrao u poslednjih mjesec dana, a to je period u kome smo imali lakši raspored. Vidjećemo na šta će ličiti u plej ofu.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja не могу да се сетим озбиљнијег центра против ког је Милутинов одигро запажено ове сезоне.

Link to comment

Dominirao je on dosta puta ove sezone, problem je sto nema ozbiljnih centara u ligi sem Bobana, a protiv njih je bio slab.

 

Ali statisticki igra 12 minuta vise, ne povredjuje se, i ima osetno pobosljanje u svim kategorijama, a i opsti je utisak da se vidi neki napredak, tako da mozemo reci da je na dobrom putu.

Link to comment

Види се напредак, ал ја нисам још увек одушевљен. Против Бобија Билана и Планинића ништа одиграо није. Не сећам се дал је имао у ЕК неког честитог ривала, сећам се само да га је онај ваљда Украјинац из Банвита напунио. Против шугаваца којекаквих је играо добро па се створио утисак који по мени не држи воду.

Има још да се игра, имаће још прилика па ћемо видети. Свакако делује психички боље јер је ето имао добрих партија па му је ваљда и самопоуздање порасло.

Link to comment

Budućnost se raspada, šteta što slijedi pauza pošto ovo što igraju ne liči ni na šta. Čak je i Vujošević na pitanje o željenom protivniku u polufinalu rekao da zna koga želi, ali neće da kaže da ih ne bi motivisao.

Link to comment

E sad već može da se razmišlja o nekom boljem plasmanu od četvrtog mesta. Čak ne toliko zbog ostalih rezultata koji su možda i očekivani koliko zbog toga da nisam očekivao da ćemo da vežemo tri pobede na tri prethodna gostovanja. Da nas je Vujošević recimo vodio u Zadru umesto Gašića, kontam da bi sad bili u pol poziciji. Ono što je realno očekivati je da Zvezda dobije Cedevitu i da Cedevita dobije Budućnost. Što se nas tiče uz dve pobede koje moramo da pokupimo u Mitrovici i protiv Zadra, ostaju nam dve utakmice sa CZT i BPG. 

Edited by theanswer
Link to comment

Samo da smo dobili jebenu krku kuci, uz sva ostala blamiranja, ne bismo preterano strahovali za drugo mesto.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Otvara nam se pozicija, ali i dalje nije sve izvesno, osim toga da bismo sa svim pobedama do kraja pobegli sa 4og mesta.

 

A ako izgubimo od Zvezde, treba nam jos jedan kiks Cedevite ali da to ne bude protiv Buducnosti. Cenim da bi Zadar tu mogao da nam pomogne, malo su podigli nivo forme, a i Cedevita jos uvek igra EC pa ce biti "rastrojeni". Ili da se Djetici raspadnu do kraja i puknu u zadnja 4 kola 3 utakmice (od nas, Cedevite i recimo Madjara kojima gostuju). Ili da ih tucemo sa 13 razlike u maglovitoj i klizavoj Moraci, tesko. Puno kombinacija do kraja.

Link to comment

Otvara nam se pozicija, ali i dalje nije sve izvesno, osim toga da bismo sa svim pobedama do kraja pobegli sa 4og mesta.

 

A ako izgubimo od Zvezde, treba nam jos jedan kiks Cedevite ali da to ne bude protiv Buducnosti. Cenim da bi Zadar tu mogao da nam pomogne, malo su podigli nivo forme, a i Cedevita jos uvek igra EC pa ce biti "rastrojeni". Ili da se Djetici raspadnu do kraja i puknu u zadnja 4 kola 3 utakmice (od nas, Cedevite i recimo Madjara kojima gostuju). Ili da ih tucemo sa 13 razlike u maglovitoj i klizavoj Moraci, tesko. Puno kombinacija do kraja.

 

Slažem se da ima mnogo kombinacija. U nekim mojim idealnim bi Solnok trebao da tuče ili Budućnost ili Cedevitu a Cedevita da izgubi ili tu ili u Zadru. Ne oduševljavaju me ovi timovi nekom svojom formom pogotovo Budućnost. Iako Cedevita nema domaći teren faktički, siguran sam da je Budućnost svim ekipama najpoželjniji protivnik u polufinalu. Naravno preduslov je da dobijemo za početak Zvezdu. Mislim da to nije nemoguće. Sve pod uslovom da Milutinov bude spreman do tad.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...